Ankara özel ingilizce ders verenler

Ankara İngilizce Özel Ders Verenler Hakkında

Ülkemiz içerisinde insanların ağırlıklı olarak öğrenmeye çalıştığı diller içerisinde her daim öne çıkan İngilizce olmaktadır. İngilizce dili hakkında eğitim yaşı ülkemiz içerisinde ilkokul 2.sınıflarda dahi öğretilmekte olduğunu söyleyebilmekteyiz. Lakin 12 ile 14 yıl arasında gençlerin okullarda görmüş oldukları İngilizce dil eğitimi ağırlıklı olarak ezbere yönelik olduğundan dolayı etkisiz kalmaktadır. Bu yüzden aileler hem kendileri hem de çocukları için İngilizce kursları aramaktadır. Ankara özel İngilizce ders verenler içerisinde ön plana çıkan ve eğitim politikası ile kendini diğer eğitim kurumlarının önünde yer alan Diplomat Akademi aileler tarafından en fazla tercih edilen dil kursudur. Bu kurs içerisinde her düzeye uygun şekilde dil eğitimi verilmektedir. Bunun yanı sıra akademik kariyeri için sınavlara hazırlık amacıyla dil öğrenmeyi hedeflemekte olanların da gönül rahatlığıyla başvurabileceği bir eğitim kurumudur.

Özel Dersin Öğrencilere Sağlayacağı Faydalar

  • Odaklanma problemi aşılır
  • Özel ders programı isteğe bağlı programlanır
  • İlgi çekici içeriklerle ders canlı tutulur
  • Farklı bakış açısı geliştirir
  • İhtiyaç duyulan derse yönelik alınır
  • Ezberi değil öğrenmeyi sağlar
  • Verimli sonuçlar elde edilir

Diplomat Akademi İngilizce kurs Detayları

Ülkemizin sayılı dl kursları olan Diplomat Akademi içerisinde İngilizce dili üzerine eğitim almak isteyenleri Ankara/Kızılay’da bulunmakta olan kurs merkezi ile herkese eğitim vermektedir. Bu kurs içerisinde her bütçeye uygun kursların bulunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sınıf içerisinde kimsenin pasif bir şekilde oturmasına izin verilmemekte ve herkes ders içerisinde İngilizce konuşmaya teşvik edilmektedir.

Ankara özel İngilizce ders verenler içerisinde kalitesi ve profesyonel kadrosuyla kendini ön plana çıkarmayı başarmış olan Diplomat Akademi içerisinde dikkat edilmekte olan bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurların gözden kaçırılması eğitim kalitesini olumsuz etkileyebilmektedir. Ders içerisinde öğrencinin derse duyduğu istek, eğitim için kullanılacak olan kaynakların yeterliliği, öğrencinin genel seviyesi, eğitmenin sahip olduğu tecrübe ve dersin işleneceği ortamın durumu gibi durumlar hesaplanarak en etkin şekilde öğrenme sağlanmaktadır. Bu titiz çalışmanın sonucu olarak Ankara’da İngilizce özel Ders verenler içerisinde her daim zirvede bulunmaktayız.

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül