ARAPÇA ÖZEL DERS ANKARA

Yeni Bir Dil Öğrenmeye Hazır Olun

Yeryüzünde konuşulmakta olan en köklü ve zengin dillerden biri olan Arapçayı öğrenmek ister misiniz? Sizlere iyi bir şekilde Arapça eğitim vermek adına kendini sürekli olarak geliştirmekte olan Diplomat Akademi Ankara Arapça Kurslarını vermeye devam etmektedir. Ankarada Arapça özel ders içerisinde almak isterseniz eğer Diplomat Akademi tam istediğiniz gibi diyebiliriz. Vermekte olduğumuz Arapça dersler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırmalar hakkında bilgiler öğrenmek isterseniz eğer bizlere canlı destek hattımızdan ya da mobil numaramız üzerinden ulaşarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Arapça Dili Hakkında Genel Bilgiler

Arapça dili içerisinde oldukça fazla lehçe bulunmaktadır. Ayrıca 60’tan fazla ülke içerisinde anadil olarak kullanılmaktadır. Kökün olarak Hami-Sami Dil ailesi içerisinde Sami kolu içerisinde bulunan Arapça yeryüzünde konuşulmakta olan en eski diller içerisinde yer almaktadır. Dünya üzerinde ise en fazla konuşulan 6.ülke konumunda yer almaktadır. Türkiye içerisinde Arapça dili birçok kişi tarafından okuma seviyesinde bilinmektedir. Bunun yanı sıra ülkemiz içerisinde Arapçayı profesyonel bir şekilde öğrenmek isteyen işi sayısı hızlı bir şekilde artmaktadır.

Arapça Özel Ders Ankara Hakkında

Bu dili profesyonel bir şekilde öğretmek adına Diplomat Akademi olarak sizlere Arapça özel ders Ankara kenti içerisinde eğitim vermekteyiz. Ülkemizin Ortadoğu ülkeleri ile geliştirmiş olduğu ticaret ilişkileri nedeniyle bu dil konusunda eğitim alan kişilerin iş bulmaları daha kolay bir hale gelmektedir. Diplomat Akademi içerisinde Arapça eğitimi verilirken kişinin isteğine bağlı olarak grup eğitimleri ya da birebir eğitim seçeneklerimiz bulunmaktadır. Grup eğitimini seçmiş olan kişilere 8 kişilik sınıflar içerisinde Avrupa Dil Portföyü doğrultusunda dil eğitimi verilmektedir. Diplomat Akademi Ankara Arapça özel ders  içerisinde en başarılı olan eğitim kurumu unvanına sahiptir.

Ankara Arapça Kursu

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül