DİPLOMAT AKADEMİYİ TERCİH ETMEN İÇİN 13 GÜÇLÜ NEDEN 

DİL ÖĞRENİMİNDE AKLINIZA GELEBİLECEK TÜM RİSKLERİ BİZ ALDIK,  

SİZE HAYAT BOYU BİR KERE KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ EN İYİ İMKÂNLARI SUNUYORUZ

 

 1. Verdiğimiz eğitimin kalitesine güveniyoruz. Muhtemelen bu ifadeyi dil eğitimi veren kurumlardan birçok kez duydunuz.  Peki, kaçı bu söylemin altını dolduruyor? Biz bu söylemin altını doldurmaya karar verdik ve size hiç bir dil kursunun vermediği garantiyi verdik; Kendimize güvenin göstergesi olarak Minimum 4 kur alan katılımcılarımıza, 1. kurun sonunda arzu ettikleri takdirde sorgusuz, sualsiz ve koşulsuz olarak yaptıkları ödemeleri nazikçe geri iade ediyoruz.  
 2. TOEFL, IELTS ve YDS kurslarımızda hiç bir kurumun yapmadığını yapıyoruz. Sınavı kazanma garantisi veriyoruz! Evet, yanlış duymadınız. Sınavdan yetersiz puan aldığınız takdirde, ALDIĞINIZ ÖZEL DERS KADAR DERSİ, %100 ücretsiz tekrar alma imkânı sağlıyoruz. 
 3. Ekim ayı sonuna kadar geçerli ‘’Friendsforever’’ kampanyasında Arkadaşı ile Beraber  özel bire-iki dil kurslarına kayıt yaptıranlara, ikinci kişiden ücret almıyoruz. 
 4. Ekim ayı sonuna kadar geçerli olarak Grup derslerinde arkadaşınızla birlikte kayıt olun getirin, ikiniz de %20 indirim kazanın. ( Not: Kampanya 30 kontenjanla sınırlıdır ve Ekim Ayı sonunda kampanya sonlanacaktır). 
 5. ‘’Friendsforever’’ kampanyamıza ek olarak İngilizce’ de 3 kur alana 2 kur, diğer  dillerde 2 kur alana 1 kur hediye ediyoruz. ( Bu Kampanyamız yıl sonuna kadar geçerlidir) 
 6. Minimum 4 kur alan tüm kursiyerlerimize ücretsiz konuşma ve gramer sınıfı ömür boyu hediye. Kursunuz bitse dahi konuşma sınıflarımıza ömür boyu katılım sağlayan bileceksiniz. Böylece öğrendiklerinizi sürekli kullanarak Speaking yeteneğinizi kusursuzlaştırırsınız. 
 7. Bizden 4 kur alan tüm öğrencilerimiz koçluk sistemimizden yararlanarak, Yabancı hocalarımızla eğitimlerinin sonuna kadar her hafta ücretsiz olarak 5-10 dakika telefonla konuşarak “Speaking” becerinizi geliştirme fırsatı sunuyoruz. 
 8. Grup derslerine katılmak istemezseniz, kur bitiminde, size birebir özel ders alma seçeneği sunuyoruz. Özel dersler sadece size özel hazırlık ile sizin ihtiyaçlarınıza özel tasarlanır. 
 9. Kayıt ücreti dışında sizden başka hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Eğitimleriniz sırasında kullanacağınız ithal ve en güncel ders kitapları ve diğer materyallerin tamamı ücretsiz. 
 10. Eğitimini başarı ile bitiren öğrencilerimiz bitirdikleri en üst kur için ELP (Avrupa Dil Porfoliosu) onaylı sertifika ile ödüllendirilmektedir. Artık, yurtiçi ve dışı iş ve vize başvurularında, Erasmus projelerinde hangi dili hangi seviyede bildiğinizi kanıtlayabilecek ve iş başvurularınızda güçlü bir referans sahibi olabileceksiniz. 
 11. Sağlığınız bizim için çok önemli. Grup derslerimizde sizin Evinize misafir oluyoruz! Kendi evinizden online olarak eğitimlerimizi alma imkanı sunuyor ve konforlu bir şekilde dil öğrenim sürecini tamamlıyoruz. 
 12. Ateş ölçerle kontrol ederek içeri aldığımız öğrencilerimize her gün iki kez sodyum hipoklorit ile dezenfekte edilen maksimum 8 kişilik hijyenik sınıflarımızda sosyal mesafe kurallarına riayet ederek güvenli bir ders ortamı sağlıyoruz.  
 13. Tüm kursiyerlerimiz özel Facebook topluluğumuza kaydolma hakkı kazanır ve ömür boyu bu Facebook grubunda paylaştığımız özel İngilizce stratejilerden faydalanır. Facebook topluluğumuzdaki eski ve yeni tüm kursiyerlerimizle sadece İngilizce olarak diyalog halinde olarak yazım yeteneğini geliştirebilirsiniz. Ayrıca yapılan aylık sosyal organizasyonlara (Trekking, Piknik, Şehir dışı gezileri vs gibi) tüm topluluk üyeleri ile beraber katılım fırsatı elde eder. Tüm kursiyerlerimiz Diplomat Akademi ailesinin bir parçası olma ayrıcalığını elde eder.