hızlandırılmış ingilizce kursu ankara

Hızlandırılmış İngilizce Kursu Ankara Eğitimlerimiz Devam Ediyor

Globalleşen dünya da artık ikinci anadil olarak İngilizce dili kabul edilmekte ve dünyanın her köşesinde ulusal dilin yanında İngilizce dili geçerli olmaktadır.  Eğitim, iş ve normal hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz İngilizce için kaliteli eğitim veren, tecrübeli eğitimci kadrosuna sahip olan bir Hızlandırılmış İngilizce kursu Ankara tercih etmeli, zamanımızı ve paramızı boşa harcamamalıyız. Doğru bir tercih hayatımızın şekillenmesinde ve yönlendirilmesinde yardımcı olacak ve bize yön verecektir. Ankara bölgesinde çok sayıda İngilizce kursu olmasına karşın sahip olduğumuz eğitim tesisleri,  eğitim için kullandığımız uluslararası kabul görmüş İngilizce kaynaklar ve eğitim sistemi ile İngilizce kursu olarak öğrencilerimize tüm yaş gruplarında birebir ve sınıf olarak eğitim veriyoruz.

Hızlandırılmış İngilizce Kursu Ankara Eğitim Detayları

GÜNLER  BAŞLANGIÇ  BİTİŞ  HAFTA(DERS)  TOPLAM HAFTA  FİYAT 
Pazartesi13:3016:30204499 TL
Salı13:3016:30204499 TL
Çarşamba13:3016:30204499 TL
Perşembe13:3016:30204499 TL
Cuma13:3016:30204499 TL

Gerek iş hayatınızda gerek eğitim hayatınızda ihtiyaç duyacağınız İngilizce için kursumuzun tüm kaynaklarından yararlanabilir, kısa süre de istediğiniz İngilizce seviyesine gelebilirsiniz. Hızlandırılmış İngilizce kursu Ankara olarak öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini ölçerek sınıflara ayırıyor, ihtiyacı olan öğrencilerimize birebir eğitimler vererek hızlı bir öğrenme süresi geçirmelerini sağlıyoruz.  Sahip olduğumuz eğitim tesisleri, konuşma odaları, yabancı eğitimci kadrosu ve uluslar arası sertifika sistemine göre vermiş olduğumuz eğitim ile tüm dünya da geçerli bir sertifikaya sahip olabiliyorsunuz.  Ankara’nın en fazla tercih edilen Hızlandırılmış İngilizce kursu olarak öğrencilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre bir kurs program hazırlayıp öğrencilerimizi  bu programa tabi tutuyor,  öğrencilerimize quiz ve sözlü sınavlara tabi tutarak gelişim düzeylerini inceliyoruz.

Günümüz şartlarında istediğiniz gibi bir işe sahip olmak, iyi bir İngilizce ile dünyayı dolaşmak, günlük hayatınızda ihtiyacınız olan İngilizceyi akıcı konuşmak ve konuşulan İngilizceyi eksiksiz anlayabilmek için  mutlaka bir İngilizce kursundan yardım almanız gereklidir. Diplomat Akademi İngilizce kursu olarak İngilizcenin insan hayatındaki yerini biliyor ve sizlere akıcı bir İngilizce konuşmak için en pratik yöntemleri sunuyoruz. Kurs sonunda alacağınız A1, A1, B1, B2 ve c sertifikaları dünyanın her köşesinde geçerli olacağı için hayatı artık daha global yaşayabiliyorsunuz. Hiç İngilizceniz olmasa dahi  kurs sonunda profesyonel İngilizce konuşan ve konuşulan tüm aksanları anlayabilen bir seviyeye geliyorsunuz. Konuşma odaları ile günlük konuşma ve iş İngilizcesi ile ilgili eksiklerinizi giderebiliyor ve profesyonel bir insan haline geliyorsunuz.

 

Ankara Hızlandırılmış İngilizce Kursu Fiyatları

İngilizce kursu fiyatları hali hazırdaki ingilizce düzeyinize göre alacağınız kur miktarına göre değişmekte olup, gireceğiniz ingilizce testi ile ingilizce seviyenizi öğrenebilirsiniz. İngilizce seviyenizi öğrendikten sonra eğitim danışmanlarımız ile ortak bir hızlandırılmış ingilizce programı eğitim takvimi oluşturarak almanız gereken kur sayısını ve bu kur sayısı sonrası çıkan Hızlandırılmış İngilizce kursu fiyatları öğrenmeniz mümkün. Daha detaylı bilgi alabilmek için 0312 433 1881 numaralı hattımızdan bizi arayabilir, 0507 051 90 36 whatsapp hattımızdan bizlere hızlandırılmış ingilizce kursu ankara fiyatları sorabilirsiniz.

İlgili Eğitimlerimiz :

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir