ingilizce konuşmak için özel ders Ankara

İngilizce Konuşmak İçin Ankara’daki En Kaliteli Özel Ders Adresi

İngilizce okuyor, anlıyor ama konuşamıyor musunuz? Ülkemiz insanının genel problemi olan bu durum, aslında kolayca aşılabilir. Tabi bunun yolu iyi bir eğitimden geçiyor. Ankara’da bu eğitimi almak için müracaat etmeniz gereken ilk yer, İngilizce konuşmak için özel ders Ankara Diplomat Akademi’dir. Çünkü Diploma Akademi, öğrencinin seviyesine ve hedeflerine göre belirlenen IISS, yani ‘‘Yoğun İnteraktif Konuşma Programı’’ doğrultusunda eğitim veriyor. İngilizceyi temelden anlamanızı sağlayacak bu program sayesinde, daha önceki bilgilerinizle yeni edinimlerinizi birleştirilerek, kalıcı bir konuşma becerisi elde ediliyor. Olabilecek en üst ve en yoğun dil becerisini sağlama konusundaki başarısını ve iddiasını korumaya devam eden Diplomat Akademi, İngilizce konuşmak için özel ders Ankara için en doğru adres oluyor.

IISS Programı ile Kendimi Ne kadar Geliştirebilirim?

İngilizce konuşmak, tüm dünya genelinde ve hayatın birçok alanında elzem bir hale gelmiş durumda. Dolayısıyla artık matematiksel formül gibi gramer ezberlemeyi bir kenara bırakıp, pratiğe yönelmek gerekiyor. IISS programı tam bu noktada devreye giriyor. Çeşitli envanteri içerisinde barındıran program, video ve ses kayıtları sayesinde İngilizce konuşma becerinizi arttırabiliyor. Avustralya’da yaşayan göçmen topluluklara İngilizce öğrenmek için kullanılan ve başarısını ispat eden IISS, yetişkinler için özel tasarlanmış bir eğitim programıdır. Dolayısıyla ‘‘Dil çocuk yaşta daha kolay öğrenilir’’ kalıbından tamamıyla sıyrılıyor ve İngilizceyi öğrenmek, akıcı bir şekilde konuşmak, korkulası bir durum olmaktan çıkıyor.

İngilizce konuşmak için özel ders Ankara Faydaları

Diplomat Akademi’de deneyimli eğitimciler tarafından birebir derslere tabi tutulup, ‘‘İngilizceyi anlayıp, konuşabilme’’ olabilecek en kısa zamanda gerçekleştirilmeye çalışılıyor. Yukarıda da bahsi geçen yardımcı envanterler ve ek kaynaklar vasıtasıyla hali hazırda bulunan bilgiyi bir potada birleştirebilen özel dersler sayesinde, İngilizce konuşup, kendini ifade edebilmek, hayal olmaktan çıkıp, en kısa sürede ulaşılması gereken bir hedefe dönüşüyor. Eğer Ankara’da yaşıyor ve İngilizce konusunda kendinizi eksik hissediyorsanız, İngilizce konuşma özel ders Ankara Diplomat Akademi’ye başvurmak için vakit kaybetmeyin!

Ankara İngilizce Konuşmak İçin Özel Ders Tavsiyeleri

Kısa Bir Sürede İngilizce Konuşun

Eğitim hayatınız boyunca neredeyse 12 yıl boyunca İngilizce eğitim almaktayız. Lakin ülkemiz içerisinde İngilizce konuşma konusunda eğitim alan çoğu kişinin zorlandığını görmekteyiz. İngilizce diline hakim olup iyi bir şekilde kendinizi ifade etmek istiyorsanız eğer bu yazımız tam sizlere göredir. Ankara İngilizce konuşma özel ders fırsatları ile karşınıza geldik. Diplomat Akademi olarak dil eğitimi konusunda son derece modern ve yeni taktikler çerçevesinde hareket ederek bizlere başvuran herkesin iyi bir şekilde dil eğitimi almalarını sağlamaktayız. Ülkemiz içerisinde almış olduğunuz İngilizce eğitimleri bir gözden geçirelim. Bu eğitimlerin çoğu maalesef aşırı kalabalık sınıflar içerisinde sadece ezbere dayalı bir şekilde gerçekleşmekteydi. Bu yüzden sizlerde bu ders içerisinde sadece dersi geçmek adına çalıştınız. Diplomat Akademi içerisinde bu ezber eğitim anlayışını yıkarak farklı tarzlar ile sizlere İngilizce sevgisini aşılayacağız.

 İngilizce Öğrenme Taktikleri

Ankara İngilizce konuşmak için özel ders hakkında sizlere bazı ipuçları vermek istiyoruz. İlk olarak bu dile hakim olmak istiyorsanız önceden bildiğiniz bütün metotları unutun. Diplomat Akademi içerisinde yetişkinlerin kolay bir şekilde İngilizce öğrenebilmeleri adına Avustralya’da geliştirilmiş olan IISS uygulaması kursumuz içerisinde uygulanmaktadır. Bu IISS sisteminin Türkçe karşılığı Yoğun İnteraktif Konuşma Sistemi’dir. Bu uygulama içerisinde sizleri ilk olarak kursumuz içerisinde bir teste tabi tutmaktayız. Bu testin ardından İngilizce seviyenizi belirledikten sonra sizler için belirlenen seviye içerisinde derslere başlamaktasınız. Bu dersleri görmeyi başladıktan sonra kurum olarak amacımız dersler içerisinde sizleri aktif bir şekilde konuşturmayı sağlamaktır. Ankara İngilizce konuşma özel ders kursu içerisinde sizlere pratiklerin yanı sıra videolar ve ses kayıtları dinlendirerek İngilizce konuşmaya çok iyi bir şekilde hakim olmanız sağlanmaktadır.

 

İngilizce Konuşma

 

Ankara İngilizce Birebir İngilizce Kursu hakkında Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz…

Kurumsal İletişim :   0312 433 18 81

Yabancı Dil Whatsapp: 0507 051 90 36

Kariyer Whatsapp: 0507 051 90 35

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül