ingilizce Özel Ders Ankara

İngilizce Eğitimi İçin Ankara’daki En İyi Özel Ders Adresi

Günümüz dünyasında, İngilizce mutlaka bilinmesi gereken bir dil olarak, hayatın her alanında karşımıza çıkıyor. Öyle ki dünyanın dört bir köşesinde İngilizce yaygın olarak kullanılıyor. Hatta bazı ülkeler kendi ana dillerini kullanmak yerine, İngilizce konuşmayı tercih ediyor. Dünyaya ayak uydurmak için edinmeniz gereken bir donanım olan İngilizceyi, kurslar veya özel derslerle kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Eğer Ankara’da yaşıyorsanız, İngilizce özel ders Ankara için en doğru adres Diplomat Akademi’dir.

İngilizce Özel Ders İçin Neden Diplomat Akademi’yi Seçmeliyiz?

Sizlere, bu sorunun cevabını kolayca verebiliriz. Diplomat akademi İngilizce özel ders Ankara için en uygun adrestir. Kurumumuzda uygulanan kapsamlı dil programı sayesinde, daha önceki İngilizce deneyimlerinizi bir kenara koymadan, yeni bilgilerle birleştirip, kalıcı hale getirebilirsiniz. Başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bu programlar genel geçer olmayıp, tamamen öğrenciye göre ayarlanıyor ve böylece öğrenme süreci hızlanıyor. Her şeyden önce kurumumuzun yaptığı sözlü ve yazılı sınavla birlikte İngilizce seviyeniz belirleniyor. Bu işlemden sonra ise seviyenize göre bir program hazırlanıyor. Hedeflerinize ve isteklerinize göre değişen bu programlar, yukarıda da söylediğimiz gibi tamamıyla size göre ayarlanıp, bir yol çiziliyor. IISS, yani ‘‘Yoğun İnteraktif Konuşma Programı’’ adı verilen bu sistem sayesinde, İngilizce sizler için aşılması zor bir duvar olmaktan çıkıp, eğlenceli ve kolay öğrenilebilir bir dil haline geliyor.

 İngilizce özel ders Ankara Diplomat Akademi

Yabancı dil odaklı bir kurum olan Diplomat Akademi, sizleri sınavlar veya testlerle gereksiz rekabete sokmadan, sıkıntısız ve rahat bir şekilde dil öğrenmenizi sağlıyor. Bundan dolayı Ankara’nın en kaliteli ve kalıcı İngilizce Özel ders Ankara Diplomat Akademi’de veriliyor. Video, ses kayıtları ve daha birçok ek kaynakla desteklenen ISSS program içeriği ile pratiklerle, stressiz bir şekilde iyi bir İngilizce eğitimi veren kurum, dil öğrenmek isteyen herkese kapılarını açıyor.

Özel Dersin Öğrencilere Sağlayacağı Faydalar

  • Odaklanma problemi aşılır
  • Özel ders programı isteğe bağlı programlanır
  • İlgi çekici içeriklerle ders canlı tutulur
  • Farklı bakış açısı geliştirir
  • İhtiyaç duyulan derse yönelik alınır
  • Ezberi değil öğrenmeyi sağlar
  • Verimli sonuçlar elde edilir
  • Ve aklımıza gelmeyen bir çok faydaları mevcuttur

Birebir İngilizce Kursu Ankara

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül