italyanca özel ders Ankara

Ülkemizde son zamanlarda en fazla öğrenilmek istenen diller arasında İtalyanca da bulunmaktadır. En kısa sürede ve en hızlı şekilde İtalyanca öğrenmek isteyenler için kurumumuz en verimli eğitimi sunmaktadır. İtalyanca özel ders Ankara almak isteyenler için özel planlamalar yapılmaktadır.

Birebir İtalyanca Eğitimi

İtalyanca için verilecek olan eğitimde ilk olarak hangi düzeyde İtalyanca bildiğinize yönelik bir ölçüm yapılmaktadır. Yapılan bu sınavın amacı sizin için en iyi kurs programını hazırlamaktır. Yapılan ölçümde eksiklerinize göre kurs süresi belirlenmektedir. Aynı şekilde kurs günleri ve kurs saatleri de yine size özel olarak belirlenmektedir. Burada amaç sizin en rahat şekilde kurs almanızı sağlamaktır. İtalyanca konusunda hızlı ilerlemek isteyenler için verilecek olan kurs yoğun bir hale de getirilmektedir.

Grup halinde İtalyanca öğrenmek isteyenler için programlar grup sayısına göre belirlenmektedir. Dil öğrenme konusu kişisel çabayı da fazlasıyla hak eden bir mevzudur. Bu bakımdan gerek grup olarak gerek kişisel olarak alınan derslerde bireysel çabayı da asla elden bırakmamak gerekmektedir. Böylece İtalyanca özel ders Ankara de size verimli şekilde geri dönecektir.

En Hızlı İtalyanca özel ders Ankara Öğrenimi

Her dilde olduğu gibi İtalyanca için de bazı konulara ekstra dikkat etmek gerekmektedir. Hızlı şekilde bu dili öğrenmek isteyenler öncelikle kurumumuz ile yapılan görüşmelere önem vermelidir. Bu görüşmelerde alınan kararlar en iyi şekilde uygulanmalıdır. Ayrıca kurs tarafından belirtilen gün ve saatlerde aksatma yapılmadan eğitime devam edilmelidir.  Gerekli görülen hallerde eldeki materyaller ekstra kullanılmalıdır. Bireysel çaba son aşamasına kadar kullanılmalıdır. Bunların yanı sıra hızlı bir İtalyanca öğrenimi açısından deneyimli hocalarımız hizmet vermektedir. İtalyanca özel ders için hazırlanan hocalarımız tecrübeleri ile eksiklerinizi en kısa sürede ve en iyi şekilde tamamlamaktadır.

İtalyanca Özel Dersin Öğrencilere Sağlayacağı Faydalar

  • Odaklanma problemi aşılır
  • Özel ders programı isteğe bağlı programlanır
  • İlgi çekici içeriklerle ders canlı tutulur
  • Farklı bakış açısı geliştirir
  • İhtiyaç duyulan derse yönelik alınır
  • Ezberi değil öğrenmeyi sağlar
  • Verimli sonuçlar elde edilir
  • Ve aklımıza gelmeyen bir çok faydaları mevcuttur

Ankara İtalyanca Kursu Hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül