Almanca Kursu Ankara

Almanca Kursu Ankara

Almanca öğrenmeye ve Almanca konuşmaya hazır mısın? Diplomat Akademi Almanca Kursu Ankara eğitimleri ile Almanca öğrenmenin en keyifli halini yaşayın ! Diplomat Akademi’de yetişkinler için , gençler için , sınavlar için Almanca kursları başladı ! Ankara’nın en köklü dil kursundan eğitim almak ister misin ?

Almanca Kursu Ankara Kızılay eğitimlerimiz ile siz de artık almanca konuşabileceksiniz. Diplomat Akademi almanca dil kursu eğitimleri başarı garantili eğitimlerdir. Ayrınca Almanca dil kursu fiyatları olarak da bulabileceğiniz en uygun fiyatlara en kaliteli eğitimleri vermekteyiz.

Ankarada almanca kursları arasında en iyi eğitimi alabileceğiniz eğitim kurumu Diplomat Akademi olarak sizlere başarı garantili eğitimler sunmaktayız.

Almanca Kursu Ankara Kızılay, Tömer Almanca Kursu Fiyatları , Almanca A1 Kursu Ankara

Ankara Almanca Dil Kursları

Diplomat Akademi sayesinde Avrupa’da yaklaşık 120 Milyon insanın anadili olan Almanca öğrenmek artık çok kolay. Dünyanın önde gelen 3 güçlü ülkesinde; Almanya, Avusturya ve İsviçre’de resmi dil olan ve önemi günden güne artan bu dili öğrenmek için geç değil!

Avrupa’ ya iş için, seyahat için ya da eğitim için gittiğinizde en çok konuşulan ikinci dil olan Almanca’ yı konuşarak ihtiyacınız olan her alanda kolaylık sağlayabilirsiniz. Yalnız Avrupa ‘da değil dünyanın pek çok yerinde en fazla rağbet gören yabancı dillerden biri olan Almanca, sizi bir dünya vatandaşı yapacaktır.

Aynı zamanda güçlü bir kariyer oluşturmanızda sizi hedefinizde ileriye taşıyacak saygın bir dil. Pek çok profesyonelin kullandığı bir dil olan Almanca, gerek mühendislik, endüstri, tıp ve kimya gibi alanlarda gerekse sanat alanında kariyer planınızı hayata geçirmenizde önemli bir aracınız olacak!

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.

Almanca Kursu Ankara 2019

Günümüzde Almanca’nın önemindeki bu artış, her gün daha fazla sayıda insanı Almanca öğrenmek için Almanca kursu eğitim kurumları arayışına yöneltmektedir. Ancak birçok öğrencinin ortak sorunu olan Almanca konuşmak için gidecekleri kurslarda Almanca kursu fiyatları uygun gelmemektedir.

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer okullarında derslerimiz en fazla 8 kişinin olduğu ve grupların, uzmanlarımızca hazırlanan seviye tespit sınavı sonucuna bağlı olarak oluşturulduğu sınıflarda yapılmaktadır. Bununla birlikte 1-5 arasında sınıf mevcudunun bulunduğu VIP gruplarda eğitim alma fırsatına da sahipsiniz.

Avrupa Dil Portföyü kriterlerine göre oluşturulan Almanca eğitimlerimiz, Grundstufe A1-A2 temel, Mittelstufe B1-B2 orta ve Oberstufe C1-C2 olarak 6 kurda tamamlanmaktadır. Öğreniminiz sertifika ile belgelenmektedir.

Grup eğitimlerimizin yanı sıra birebir eğitimler almanız mümkün. Kişiye özgü hazırlanan program içeriği ve takvimiyle istediğiniz süre dahilinde ihtiyacınız doğrultusunda özel eğitim alabilmektesiniz.

Almanca kurs süresi eğitim alan öğrenci sayısına bağlı olmaktadır. Birebir derslerde bir kur 45 derste tamamlanmakta, 8 kişilik standart sınıflarda ise 80 derste tamamlanmaktadır.

Almanca Kursu Programın hedef kitlesi

 • Yurt dışında Almanca eğitim veren okullarda lisans ve yüksek lisans eğitimi alma
  hedefinde olanlar,
 • Almanca YDS(Yabancı Dil Sınavı) adayları,
 • Aile Birleşimi sınavına hazırlanmak isteyenler,
 • Almanca Hazırlık atlama sınavlarında başarılı olmak isteyen öğrenciler,
 • Lise ve üniversite de Almanca derslerine destek arayışında olanlar,
 • Kariyer gelişimleri için Almanca öğrenmesi gereken uzmanlar ve geleceğin
  profesyonelleri,
 • Turistik seyahat yapmak isteyenler,
 • Almanca eğitimlerini tamamlamak isteyenler,
 • Birey olarak Almanca’ ya ilgi duyanlar,
 • Sanatçı ve sanatseverler…

Almanca Kursu Fiyatları Ankara 

Almanca Kursu Fiyatları Ankara içerisinde nasıl merak mı ediyorsunuz ? Diplomat Akademi en kaliteli eğitimleri en uygun Almanca kursunu ile sizlerle buluşturuyor. Özellikle öğrenci kesimin daha çok üzerinde durduğu konulardan olan Ankara Almanca kursu fiyatlarını artık düşünmenize gerek yok !

Her bütçeye uygun ödeme seçenekleri ve taksit kolaylıkları ile Diplomat Akademi’den almanca eğitimi alırken artık tek odaklanmanız gereken eğitimleriniz, dersleriniz ve dilinizi geliştirmek olacak !

Almanca Kur Seviyeleri

Almanca eğitimlerinizde önce seviyenizi belirleyen Almanca seviye tespit sınavı yapıyoruz. Sınavdan çıkan sonuçlara göre Almanca seviyenizi belirlemiş oluyoruz. ( A1 , A2 , B1 , B2 , C1 , C2 ) seviyelerinden herhangi bir seviyede olabilirsiniz. Almanca seviye tespit sınavına göre seviyeniz belirlendikten sonra seviyenize uygun kur ve sonrasında eğitim alabilirsiniz.

Almanca Sertifikası

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Okulları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir yabancı dil okuludur. Her eğitim sonunda ilgili eğitimle alakalı Meb Onaylı sertifikanız olmaktadır. Bu eğitim sonrasında da M.E.B onaylı Almanca Kursu Sertifikası verilmektedir.

Ankara Almanca Dil Kursları İletişim Diplomat Akademi

Eğitim : Almanca Kursu Ankara

Telefon 0312 433 18 81

Email info@diplomatakademi.com

Çalışma Saatleri : 09:00 – 21:30

Adres: Çankaya Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No: 21 Kat: 2 Kızılay Çankaya Ankara