birebir i̇ngilizce kursu ankara

Birebir İngilizce kursu Ankara

5 ayda İngilizce Öğrenmek İster misiniz ?

Anlıyorum ama konuşamıyorum bu size tanıdık geldi mi?

İngilizce bildiğini düşünmüyor musun?  Tüm eğitiminiz boyunca aldığınız bilgilerin, benzer ders kitaplarının eşliğinde tekrarladığınız bilgilere katkıda bulunmadığına inanıyor musunuz? Bu yüzden büyüklük Bu yüzden Ankara’da birebir İngilizce kursu Ankara sizin için.

NEDEN,  İNGİLİZCE Konuşmuyorsunuz?

Sebep derin ve felsefi bir cevabı hak ediyor gibi görünse de, ne yazık ki cevap çok basit ve acı bir gerçektir. Çalışma yılları boyunca, size İngilizce olarak değil, ezberlenmesi gereken alternatif bir metin ve kelime formatı olarak gösterildi. Bir eğitmen, sizden kişisel olarak söz verilmediği veya nadir durumlarda verilebilecek dersler dışında etkileşimli olarak konuşmanıza teşvik edecek bir ortam sunmamıştır. Öğrendiğiniz bilgiler size matematiksel formüller gibi verildi, ancak en önemli adım sunulmadı: Pratik. Dil, yaşanması ve kullanılması gerektiği kadar öğrenilmesi gereken bir bilim alanıdır.

Sizi daha iyi tanımak için talep formunu doldurabilirsiniz ve eğitim danışmanımız sizin için en iyi kursu önerecektir.

Birebir İngilizce Kursu Ankara’da Şimdi Farklı Bir Yöntem

Onca yıl edindiğiniz kapsamlı İngilizce bilgisinin hiçbir işe yaramadığını düşünmeyin. Bir dili hatırlamak, öğrenmekten çok daha kolay ve hızlıdır. Sahip olduğunuz bilgileri pratik şekilde kullanabileceğiniz ve size gerçekten dili bildiğinizi kanıtlayan bir program sunuyoruz. IISS (Intensive Interactive Speaking System) Avusturalya’da bulunan göçmenler için geliştirilmiş ve yetişkinlere odaklı bir programdır. Program Türkiye şartlarına uygun olacak şekilde tekrar uyarlanıp aynı etkinlikle kazanımları sağlamaktadır.

IISS

Programın içeriği, isminden de anlaşılabileceği üzere (Yoğun İnteraktif Konuşma Programı) bireylerin edindiği bilgilerini kullanıp pekiştirerek kalıcı hale getirirken, konuşma becerisi üzerine odaklanarak hız ve akıcılık kazandırmayı hedefler. Programın en başarılı yanı tamamen öğrenci için özel olarak düzenlenebilmesidir.

Tamamen öğrenci odaklı bir sistem olduğu için, öncelikle sözlü ve yazıda öğrencinin seviyesi tespit edilir, ardından öğrencinin hedeflediği seviye belirlenir ve gereken alanlarda yoğunlaşarak gereken gün ve saatler öğrenciye uyacak şekilde programa dönüştürülür. Öğrencinin hedefine göre gereken süre zarfı değişir ve içerik her öğrenci için farklı yoğunluklar içerir. Eğer öğrencinin alt yapısı çok zayıfsa, IISS programı yine aynı şekilde özel olarak temeli hızlandıracak şekilde yapılandırılabilir. Amaç her seviye için öğrenciyi ihtiyacı olduğu kapsamda mümkün olan en yüksek yoğunlukta konuşturmaktır. Programın içeriği, öğrencinin hedefine bağlı olarak yoğunluk gösterebilir. Bunların en yaygın örnekleri;

  • Günlük konuşma
  • Mesleki terminoloji
  • İş toplantıları
  • Sunum yapma
  • Sözlü / Yazılı çeviri yapabilmek
  • Sınav (TOEFL/IELTS) odaklı pratik

Dersin içeriğinde kullanabileceğiniz ses kayıtları, video ve ek kaynaklar sayesinde hedefinize ulaşmanız için gereken tüm içerikler ile birlikte, program 1 seviye için 36 saattir.

İngilizce (veya herhangi bir dil) zihni çok zorlayan ve sürekli pratik talep eden bir alandır. Zihinsel stimulasyon olmadığı sürece sıklıkla duyduğumuz “İngilizce nankör” ifadesiyle karşılaşırız. Öğrenmek kolay olabilir fakat asıl zor olan hatırlamak ve kullanabilmektir ve eğer bunu edinebilirseniz, kolaylıkla unutamazsınız. Dilin öğrenimde aklınızda en kalıcı ve sağlam şekilde yer etmesi için bunun sıkıcı bir şekilde edinilmemesi gerekir ve bu yüzden bizde sizi sıkacak yazılı sınav, birbirine benzer sayısız test ve rekabet yok. Sadece siz, hedefiniz ve aranızdaki köprü.

Ankara’nın en iyi birebir İngilizce kursu ankara Diplomat Akademi’den, en uygun birebir İngilizce kursu fiyatları ile kişiye özel İngilizce eğitimleri almak için bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca birebir İngilizce kursu Ankara, İngilizce Seo İçerikleri hazırlamanızda da yardımcı olacaktır.