fbpx
Ankara Avukat
Ankara en iyi avukat
sincan boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
ankara boşanma Avukatı

Çince Kursu Ankara

Diplomat Akademi
Free
Çince Kursu Ankara

Çin Halk Cumhuriyeti nüfusu 2017 verilerine göre 1386 milyara ulaşmıştır. Bu durum dünya üzerinde her 4 kişiden birinin Çince konuştuğu anlamına gelmektedir. Dünyanın en çok konuşulan ikinci dili olan Çince, Çin ve Tayvan’ın ana dilidir ancak Singapur başta olmak üzere Güney Doğu Asya, Amerika ve Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Çince öğrenmenin Everest Tepesi’ne varmak ile benzer zorlukta olduğu bilgisi, Diplomat Akademi Ankara Çince Kursu ile rivayete dönüşmektedir. Çince Kursu Ankara içerisinde en iyi eğitim veren kurumlardan biri olan Diplomat Akademi’den alınmalıdır.

Yazma ve konuşmanın zorluğu Hanzi adı verilen karakterlerden ve dört farklı tonlamadan ileri gelmektedir. Karakterlerin anlam ifade edebilecek semboller ile kodlama yaparak öğrenilmesi gerekmektedir. Tonlamaların ise tek tek ezberlenmesi oldukça zor ve sıkıcıdır. Burada profesyonel kadrosu ile devreye giren Diplomat Akademi bir hayli ilginç olan bu dili kolayca öğrenmenizi sağlayacaktır. Grup eğitimi ve kişiye özgü planlanan eğitim tercihini adaylara bırakan Çince Kursu Ankara Avrupa Dil Portföyü kriterlerine uygun hizmet vermektedir.

Neden Çince Dil Kursu ile Eğitim Almalıyım ?

Çin, gelişen bilim ve teknolojiye adaptasyonları ile yüksek ticaret hacmine sahiptir. Ticaret dilleri arasında hayli öneme sahip olan Çince dünya ekonomisinde popüler bir dildir. Neredeyse her işletme Çince bilen personel arayışına girmektedir. Tercüme ofisleri Çince bilen tercümanları öncelikli tercih etmektedir. Üniversite eğitimlerinde dahi popülarite kazanmaya başlayan Çin Dili ve Edebiyatı bölümü geleceğin gözde bölümlerindendir.

Tek heceli bir dil olan Çincede her hece bir kelimeyi ifade etmektedir. Kendine özgü alfabesi, anlam bilgisi ve cümle yapısı ile Çince sizin için artık dünyanın en zor dilleri arasında yer almayacak! Dili tam anlamı ile kavramak için Çin’e gitmeniz gerekliliğini ortadan kaldıran Diplomat Akademi Uzakdoğu kültürünü ülkemize getirmektedir.

Çince Dil Kursu sınıfları Diplomat Akademi tarafından yapılacak olan seviye belirleme sınavının ardından oluşturulmaktadır. 8 kişiden oluşan sınıflarda grup eğitimlerine katılma veya birebir eğitim alma imkanı sunan Diplomat Akademi Çince Kursu Ankara ilinde örgün eğitim vermektedir. A1-A6 Temel, B1-B4 orta, C1-C2 ileri seviye olmak üzere toplam 12 kurda tamamlanan eğitimlerin her bir kuru 80 dersten oluşmaktadır.

Ezberci eğitimi reddeden bir anlayışa sahip olan Diplomat Akademi kariyerinize güç katacak ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak bir sertifika ile başarınızı taçlandırmaktadır. Kayıt işlemleri ardından öğrenci, kur dondurma, kur haklarını devretme veya iptal etme hakkını da edinmektedir.

Diplomat Akademi Çince Kursu Ankara Hedef Kitlesi

Tarihi oldukça eskiye dayanan Çin kültürü büyüleyici özelliklere sahiptir. Bu kültürü yakından tanımak isteyen her yaş ve kesimden bireyler,

Çin’de yaşamak veya eğitimini sürdürmek isteyenler,

Akademik kariyer planları olan uzman ve profesyoneller,

Evrensel ticaret yapmak isteyenler,

Yurtdışı seyahati planlayan gezginler,

Çinceye ilgi duyanlar.

Diplomat Akademi Çince Kursu Ankara İletişim Bilgileri

Eğitim: Çince Dil Kursu

Telefon: 0312 433 18 81

E-mail: info@diplomatakademi.com

Çalışma Saatleri: 09:00 – 21:30

Adres: Çankaya Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No: 21 Kat: 2 Kızılay (Çankaya/Ankara)

Çince Dil Kursu Ankara Fiyatları , Ankarada En İyi Çince Dil Kursu

Overall
5

Eğitim Özellikleri

  • Konular 0
  • Süre 50 saat
  • Yetenek seviyesi Tüm seviyeler
  • Dil Türkçe , Çince
Free

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir