Ankara Avukat
Ankara en iyi avukat
sincan boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı
etimesgut boşanma Avukatı

Fransızca Kursu Ankara

Diplomat Akademi
Ücretsiz
fransızca kursu ankara fransızca kursu fiyatları

FRANSIZCA KURSU ANKARA

Fransızca öğrenmeye hazır mısın? Diplomat Akademi’de Fransızca Kursu Ankara eğitimleri son hızıyla devam ediyor.

En köklü dillerden biri olan Fransızca tarihsel önemini daima korumuş ender bir dildir. Günümüzde 200 milyon kişi tarafından konuşulmaktadır. Aynı zamanda 29 ülkenin resmi dilidir. Dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan ve insanlık tarihinin kültürel gelişimine büyük katkıları olan Fransa’ nın anadilidir. Fransızca, girişimciler, araştırmacılar, moda ve sanatseverler için en dikkat çekici dildir.

Fransızca’ nın birçok ülkede yerel dil, eğitim dili, siyaset ve ticaret dili olarak geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Diplomasi, moda, görsel sanatlar, gastronomi ve mimarlık gibi alanlarda önemi yüksek olan uluslararası bir dildir. Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Avrupa Konseyi, NATO, UNESCO gibi kuruluşların resmi dilleri arasında yer alır.

Fransızca’nın tüm dünyada önemi artmış ve uluslararası bir kullanıma ulaşmıştır. Bununla birlikte Kanada, İsviçre, Belçika ve diğer politik, ekonomik, teknolojik açıdan önemi yüksek olan ülkelerde bu dilin kullanılması Fransızca öğrenmeyi daha da gerekli hale getirmektedir. Tüm bu sebeplerden ötürü Fransızca bilmeniz her uzmanlık alanında iş bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Okulumuzda Fransızca kursu dersleri 8 kişilik sınıflarda ya da 1-5 arasında öğrencinin beraber eğitim aldığı VIP gruplarda verilmektedir.

Avrupa dil portföyü kriterlerine göre belirlenen eğitimlerimizle Fransızca 6 kurda tamamlanmaktadır. Elementarie A1-A2 temel, Intermediare B1-B2 orta ve Avance C1-C2 iler seviyelerden oluşmaktadır. Grup derslerinde bir kur 80 derste tamamlanmaktayken özel derslerde bir kur 45 derste tamamlanabilmektedir. Derslerimizde kullandığımız “Tout Va Bien” kitabı ile Fransızcayı kolaylıkla ve sağlam bir temel üzerinde ilerleyerek öğrenebileceksiniz.

Diplomat Akademi Dil Kursu’nda Fransızca öğrenmek çok kolay. Neden mi? Çünkü Özel Ankara Diplomat Akademi Yabancı Dil Kursu’nda ezber yaptıran değil pratik yaptıran bir eğitim modeli benimsenmiştir.

Diplomat Akademi Ankara Fransızca kursu hedef kitlesi;

 • Yurtdışında Fransızca eğitim veren okullarda lisans ve yüksek lisans eğitimi almayı
  hedefleyenler,
 • Diplomasi, moda ve sanat alanında kariyer planlaması yapanlar,
 • Fransızca YDS sınavına girmeyi hedefleyenler,
 • Örgün ve açık lise ve Üniversite gibi eğitim kurumlarında Fransızca derslerine
  destek almak isteyenler,
 • Üniversitelerde Fransızca hazırlık atlama sınavlarında başarı göstermek isteyenler
 • Yurtdışı seyahat planları olan kişiler,
 • Güçlü bir kariyer isteyenler,
 • Kişisel olarak Fransızca’ ya ilgi duyan ve kendini geliştirmek isteyenler…

Eğitim Özellikleri

 • Konular 0
 • Süre 100 Ders
 • Yetenek seviyesi Tüm seviyeler
 • Dil İngilizce
Ücretsiz