Gmat Gre Kursu Ankara

Gmat Gre Kursu Ankara

Diplomat Akademi’de Gmat Kursu Ankara ve Gmat Gre Kursu Ankara eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. GMAT-GRE Hazırlık kurslarımız birebir ya da küçük gruplar halinde verilmektedir.

Derslerimize öncelikle “Verbal” (Fiiller) Bölümü ile başlanmaktadır. Bu bölümde “Reading Comprehension” (Okuduğunu Anlama), “Critical Reasoning” (Mantık Yürütme) ve “Sentence Correction” (Cümle Düzeltme) üzerinde durulur.

Daha sonra “Analysis of Argument” (Tez Analizi) çalışmaları yapılarak “Analytical Writing Assessment” (Analitik Yazım Değerlendirmesi) bölümüne geçilir.

Eğer öğrenciler “Quantitative” (Sayısal) ve “Integrated Reasoning” (Mantık) bölümlerinde zorlanırlarsa, GMAT Profesörümüzle koordineli gidecek şekilde Matematik öğretmeninden ek ders alacaklardır

Gmat gre Kursu Ankara 2019

da sayılı eğitim kurumlarında yapılmakta olup, Diplomat Akademi, Gmat Gre Kursu konusunda onlarca kursu başarıyla tamamlamış tecrübesiyle siz öğrencilerimizi yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Konumumuz için : Tıklayınız..

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.