IELTS Özel Ders Ankara

Diplomat Akademi, grup IELTS kursları yanı sıra  IELTS Özel Ders Ankara eğitimleri devam ediyor.  Açılımı IELTS (International English Language Testing System) olan IELTS , ingilizce yeterliliğinizi ölçmek ve değerlendirmek amacıyla hazırlanan uluslar arası bir sınavdır. Diplomat Akademi dil kursumuzda özel ielts dersleri , sizlere özel programlarla ve ielts hocası ile işlenmektedir.

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.

Diplomat Akademi Dil Okulları güvencesi ile hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmak ister misiniz ? IELTS eğitimimiz için sizi öncelikle kurumumuzda 2 saat sürecek kısaltılmış IELTS sınavına alıyoruz. Sınav sonrasında öğretmenimiz sizin speaking ve diğer yetkinliklerinizi aynı gün içerisinde değerlendiriyor. Sadece zayıf olan yetkinliklerinizi geliştirmek içi almanız gereken ders sayısını ve hangi günler kaçar saat gelmeniz gerektiğini gireceğiniz sınav tarihini de dikkate alarak birlikte planlıyorsunuz.

Eğitim sorasında kullanmanız gereken tüm yazılı ve sözlü (listening) materyaller kurumumuz tarafından ücretsiz sağlanmaktadır. Geçen yıl birebir eğitim verdiğimiz TOEFL ve IELTS öğrencilerinden hedeflenen sonucu alamayan bulunmamaktadır. Kızılay, Ziya Gökalp Caddesi No: 21 Kat 2’deki okulumuzdan ücretsiz deneme sınavı ve detaylı görüşme için teşrifinizi bekliyor, gireceğiniz sınavda başarılar diliyoruz. Detaylar, ödeme şartları ve DEMO dersi için lütfen arayınız. 0532 646 39 88

Ielts Nedir ?

IELTS Özel Ders Ankara

IELTS Sınavı, İngilizce’nin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak ya da çalışmak isteyenlerin İngilizce dil seviyelerini değerlendirmek için yapılan bir sınavdır. Dil becerilerini adil, doğru ve amaca uygun bir şekilde, dünya çapında kabul edilmiş standartlar çerçevesinde değerlendirir ve başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar tüm seviyelerini kapsar.

İki Sınav Seçeneği

IELTS Sınavı, Akademik ve Genel Eğitim şeklinde iki seçenekten oluşuyor. Adaylar, eğitim ve profesyonel hedeflerine ve kendilerinden istenilen vize taleplerine göre hangi sınava gireceklerine karar verirler. Her iki sınav da konuşma, okuma, yazma ve dinleme becerilerini değerlendiren dört bölümden oluşur.

Neden IELTS Özel Ders Ankara Alınmalı

Diplomat Akademi eğitim kurumumuzda hem grup hem özel ders ielts dersleri vermekteyiz. Gruplarımız butik ve kalabalık olmayan sınıflardan oluşmaktadır. Grup eğitimlerimizde belirli bir program ve düzenli saatler aralığında ilerliyor.

Ancak ielts özel ders almak istediğiniz zaman size özel bir seviye tespit sınavı hazırlanıyor, eksik taraflarınız, başarılı taraflarınız belirleniyor ve bunun üzerinden eğitim stratejisi kuruluyor. Eğitim saatleri tamamen size odaklı ayarlanıyor. Sadece sizin için özel ielts hocası ile belirlediğiniz saatlerde size en uygun program ile ielts özel dersleri alıyorsunuz.

IELTS Özel Ders Ankara Fiyatları

IELTS İngilizce dil sınavına hazırlanmak için özel ders veren kursları araştırırken birbirinden farklı IELTS Özel Ders Ankara ücretleri  olduğunu göreceksiniz. Özel ders ücretleri İngilizce seviyesinin düzeyine göre değişiklik göstermektedir. Elbette ki en uygun fiyat seçeneğini sunan kurslar tercih sebebidir.

Fakat özel ders veren kursları tercih ederken uygun ödeme koşulları ne kadar önemli ise size verecek olduğu ingilizce eğitiminin üst düzeyde olması da bir o kadar önemlidir. Kursun ya da özel dersin amacı uygun fiyatlar ile İngilizce okuma, yazma ve anlama seviyesini en üst düzeylere getirmek olmalıdır.

Sizlere özel hazırlanacak olan IELTS Özel Ders Ankara için bizimle iletişime geçerek güncel kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.