İtalyanca kursu ankara

İtalyanca kursu Ankara

Hızlı ve hareketli bir dil: İTALYANCA öğrenmeye hazır mısın? Diplomat Akademi İtalyanca kursu Ankara eğitimleri son hızıyla devam ediyor.

İtalyanca, başta İtalya ve Ticino (İsviçre) kantonunda yaşayan 60 milyon kişi tarafından aktif olarak kullanılan bir dildir. Telaffuz açısından Latince’ ye yakın olan bir Roman dilidir. Göç olaylarıyla İtalya’ dan ABD’ye, Arjantin’e, Brezilya’ya, Kanada’ya ve Avustralya’ya taşınmıştır. İtalyanca, bir edebiyat dili olarak Floransa lehçesine dayanmaktadır. Konuşma dili ise bölgelere göre lehçe farklılıkları gösterir. İnişli çıkışlı, sözcüklerin sesli harfle bittiği müzikal bir dildir.

i̇talyanca kursu Ankara Kızılay , Ankara’daki En İyi i̇talyanca kursu Ankara’da İtalyanca Kursları , İtalyan Kültür İtalyanca Kursları Ankara

Diplomat Akademi Ankara Dil ve Kariyer Okulunda, İtalyanca kursu Avrupa Dil Portföyü(ELP) ölçütlerine göre şekillenmektedir. Elementerie A1 – A2 temel seviye , Intermedio B1 ve B2 orta seviye, Avanzato C1-C2 ileri seviye olarak altı kurdan oluşmaktadır. Her biri 80 dersten oluşan toplamda üç seviye ve altı kur eğitim verilmektedir. Eğitim Programı Her bir kurda okuma, yazma, anlama ve konuşma dil yetkinliklerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Grup derslerimiz hafta içi ve hafta sonu sınıflarımızda 10 hafta süreyle tamamlanmaktadır. Her kurda ara sınav ve kur eğitimi tamamlandığında final sınavı olarak iki sınav yapılmaktadır. Bu sınavlarda öğrencinin başlangıç kurları dahil olmak üzere okuma, yazma, anlama ve konuşma bilgisi ve becerisi ölçülmektedir. Sınavların ortalamasından alınan puanın %70 ve üzerinde olması durumunda öğrenciler bir üst kura geçmektedir.

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.

Özel amaçlı birebir derslerle kısa sürede ve spesifik bir alanda eğitim almanızda mümkün. 4 kişiden oluşan VIP sınıflarda ders alabilir ve ya birebir eğitim alabilirsiniz. 1 kuru 45 ders saatinde 5 haftada tamamlayabilirsiniz.

Öğrencilerimiz başlangıç kurlarında İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunu olan, deneyimli Türk ve Yabancı hocalardan ders almaktadır. İleri düzey kurlarda ise ana dili İtalyanca olan Yabancı öğretmenler tarafından eğitim almaktadırlar.

Diplomat Akademi Ankara Dil Kursu için her öğrenci değerlidir. Sözleşme ile teminat altında olan öğrenci haklarıyla kur dondurma ve kur haklarını devretme haklarına sahipsiniz. Aynı zamanda iptal hakkı kaydınızı iptal etme hakkınız bulunmaktadır. İtalyancayı Diplomat Akademi Ankara güvencesinde öğrenmek için sizleri kurumumuza davet ediyoruz.

İtalyanca kursu Ankara Hedef Kitlesi:

  • İtalya’da ve İtalyanca konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyenler,
  • Akademik kariyer hedefleyenler ve araştırmacılar,
  • Sanat alanında kariyer hedefi olanlar,
  • Kamu kurum ve kuruşlarında yükselmek isteyenler,
  • Kişisel olarak bu dile merakı olanlar…