Rusça Kursu Ankara

RUSÇA KURSU ANKARA

Dünyanın En Zengin Dillerinden Biri Olan RUSÇA’ yı Öğrenmeye Hazır mısın? Diplomat Akademi Rusça Kursu Ankara tüm hızıyla eğitimlere devam ediyor !

 Rusça, kimine zor ve karmaşık bir dil ancak dünyanın en zengin dillerinden Hint- Avrupa dil ailesinin Slav dilleri grubundandır. Dünyada 160 milyon insanın anadilidir. Avrasya ve diğer dünya ülkelerinde kullanılan Rusça, dünyanın en çok kullanılan dillendir biri de üstelik…

Günümüzde politik gelişmeler ve bununla birlikte artan ticari kapasite ile Rusça, önemi yüksek seçkin bir dil haline gelmiştir. Aynı zamanda Birleşmiş Milletlerin altı resmi dilinden biridir. Artan ticari ilişkilerimiz ve turizm hareketleri ile Rusça, ülkemizde oldukça değer kazanmıştır. Bütün bu sebeplerle Rusça’ ya olan ilgi üst düzeye taşınmıştır.

Özel Ankara Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Okulu olarak Rusçayı anadili Rusça olan uzman kadromuzla size en iyi şekilde yılın her döneminde örgün eğitim olarak sunmaktayız. Rus dilinin karmaşık bir dil değil, keyifli ve zengin bir olduğunu doğru hocalardan eğitim aldığınızda kısa sürede anlayacaksınız!

Rusça Kursu Ankara | Rusça Kursu | Rusça Dil Kursları Ankara | Ankara Rusça Kursu Ekşi | Rusça Kursu Ankara Kızılay | Rusça Dil Kursu

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.

Diplomat Akademi Rusça Kursu Ankara

Diplomat Akademi Ankara Dil Okulunda, Rusça kursu her biri 80 ders olan toplam altı kurda öğretilmektedir. Rusça Kursu Programımız, Avrupa Dil Portföyü ölçütlerine göre şekillendirilmiştir. Genel Rusça Programlarımızda, temel, orta ve ileri düzey olarak toplamda altı kur eğitim verilmektedir. A(1-2), B(1-2), C(1-2) kurlarında eğitim tamamlanmaktadır. Öğrencinin her seviyede Rusça okuma yetkinliği, yazma becerisi, dinleme ve konuşma yeterliliği olmak üzere dile ait tüm becerileri geliştirilmektedir. Seviye tespit sınavına göre yerleşeceğiniz kur eğitimlerimiz hafta içi ve hafta sonu sınıflarımızda 10 haftada tamamlanmaktadır.

Genel Rusça Eğitiminde, Öğrencilerimiz, ana dili Rusça olan deneyimli hocalarımız tarafından yetiştirilmektedir. Modern Rusça eğitim öğretimi yapılmaktadır. Eğitimlerimizde “Rusya’ya Doğru 1-2-3-4” (Moskova Devlet Üniversitesi tarafından önerilen) ders kitapları okutulmakta ve öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklı materyaller kullanılmaktadır.

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Okulunda, kur eğitimi devam ederken bir ara sınav ve kur dersleri tamamlandığında bir final sınavı uygulanmaktadır. Sınav ortalaması %70 ve üzerinde olan öğrenci başarılı sayılmakta ve bir üst kura geçmeye hak kazanmaktadır. Not ortalaması bu puanın altında olan öğrenciler, Diplomat Akademi Ankara Dil Okulunun eğitim kalitesi ve öğretme garantisi kapsamında değerlendirilirler.

Öğrencilerimizin süre kısıtlılığı olması durumunda, bazı özel sebeplerle standart gruplarımızın program saatlerini uygun bulmaması hallerinde ve ya özel öğrenme teknikleri gerekmesi durumunda VIP gruplar oluşturulmakta 1 – 3 kişinin olduğu sınıflarda ya da birebir olarak ders işlenmekte ve 1 kur; 45 ders saatinde 5 hafta süreyle tamamlanmaktadır. Özel derslerimizde ise öğrencinin talebi doğrultusunda haftalık program takvimi oluşturulmaktadır.

Diplomat Akademi Ankara Rusça Kursu Hedef Kitlesi :

  • TORFL sınavına girmek isteyenler,
  • Akademik eğitimini Rusya’da almak veya tamamlamak isteyenler,
  • Dış Ticaret, Siyaset Bilimi, Uluslararası İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler gibi bölümlerden mezun olan ve bu alanda kariyer hedefi olanlar,
  • Eş durumundan dolayı öğrenmek isteyenler
  • Rus diline kişisel merakı ve ilgisi olanlar…

En iyi Ankara Rusça Kursu olan Diplomat Akademi yabancı dil kursu  , en uygun Rusça kursu fiyatları ile Rusça dil eğitiminde yine sizlerin yanında.