Toefl Özel Ders Ankara

Toefl Özel Ders Ankara

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Okulları’mızda Toefl Özel Ders Ankara devam ediyor. Toefl sınavında rekor puan kazandıran Native eğitmenimiz ile birlikte toefl özel ders ankara eğitimlerine hazır mısınız ?

Toefl Nedir ?

Uluslararası İngilizce sertifika sistemlerinden biri olan TOEFL (Test of English as a Foreign Language ) sınavı aldığınız puan türüne göre her ülkede eşdeğer puanı hesaplanabilen ve uluslararası İngilizce seviyenizi ölçen bir sınavdır. TOEFL sınavı diğer seviye ölçme sınavlarına göre biraz daha zor olsa da toefl özel ders ile üstesinden başarı ile gelinebilecek ve yüksek puanlar alınabilecek bir sınav türüdür.

Neden Toefl Özel Dersleri Almalısınız?

Diplomat Akademi eğitim kurumumuzda Toefl eğitimleri hem toefl grup eğitimi hem özel ders eğitimi olarak devam ediyor. Grup eğitimleri birden fazla kursiyerin katılımı ile önceden belirlenmiş ders saatleri içerisinde işleniyor. (Haftiçi akşam, haftasonu gündüz vb gibi). Toefl özel derslerinde ise eğitim programı tamamen öğrencinin uygun olduğu saatlere göre ayarlanarak uygulanıyor. Ayrıca öğrencinin en başarılı olduğu ve en eksik olduğu alanlar belirlenerek özel bir eğitim programı çıkarılıyor bu eğitim programı üzerinden dersler işlenmeye devam ediliyor ve zayıf taraflar daha da güçlendiriliyor. Ayrıca yoğun bir şekilde sınav hazırlığı yapılarak sınavda en iyi puanın alınması amaçlanıyor.

Toefl Özel Ders Ankara Fiyatları

Toefl özel ders fiyatları ankara için yaptığınız araştırmalarda farklı fiyatlar bulmanız mümkün. Yukarıda bahsettiğimiz gibi özel toefl derslerine başlamadan önce bir seviye değerlendirmesi ve kişiye özel program çıkarıyoruz. Sonrasında kişinin alması gereken ders saatini belirliyor ve son olarak da bu saatler üzerinden özel ders fiyatları belirliyoruz.

Neden Diplomat Akademi ?

Ankara’nın en iyi ingilizce kursu Diplomat Akademi, Toefl eğitimlerinde de ismini duyuran, çok profesyonel ve başarı kanıtlı eğitmenleri ile Toefl sınavını hemen hemen herkese kazandırabilen bir kurumdur. Native Toefl Eğitmenimizin TOEFL sınavına hazırladığı son 330 öğrencide, en düşük skor 79 ile en yüksek skor 99 (Dr. Mahmut Şerif Yıldırım) arasında öngördüğü skoru aldırma başarısı % 98, 6 gibi inanılmaz bir istatistiğe sahiptir.

 

Önemli Bilgiler :

Diplomat Akademi, Toefl özel ders verenler ankara araştırmalarınızda en kaliteli eğitimleri en uygun fiyatlarla alabileceğiniz, M.E.B onaylı kurumsal bir eğitim kurumudur. Çankaya Kızılay’da merkezi konumu ile tüm semtlere ulaşım kolaylığı bulunmaktadır. Ayrıca son teknoloji ile donatılmış sınıfları , profesyonel eğitmenleri ile Ankara’daki en iyi toefl özel ders eğitimleri verilmektedir.

Özel Toefl Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi İletişim Formu

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.