Yabancılar için Türkçe Kursu Ankara

Yabancılar için Türkçe Kursu Ankara

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Okulu Yabancılar için Türkçe Kursu Ankara eğitimleri hızla devam ediyor.  Diplomat Akademi uzun yılların verdiği yabancı dil eğitim tecrübesini kullanarak, hem günlük hayatınızda hem de akademik ihtiyaçlarınız (Türkçe eğitim veren üniversite ve kurumlarda) için Türkçe eğitimleri de yine hassasiyet ve özgüven ile verilmektedir.

Okulumuzun sunduğu kabul mektubu ve rehberlik hizmetlerimiz ile katılacağınız Türkçe eğitimleri sayesinde bir yıl içerisinde yeni vize alabilmektesiniz veya vizelerinizin süresini uzatabileceksiniz.

Türkçe eğitimlerimizde Avrupa Dil Portfoliosu kriterleri kullanılmaktadır. Toplam 6 kurdan oluşan yabancılar için Türkçe eğitimlerimiz, A1 kurundan başlayıp C2 ye kadar devam etmektedir. Öğrencilerimiz, her kurun sonunda dört temel dil becerisi (okuma-anlama, dinleme-anlama, yazılı anlatım, konuşma) ve bu becerileri destekleyen yan becerileri (dilbilgisi) içeren sınavlarla değerlendirilirler.

Yabancılar için Türkçe Kursu Ankara EĞİTİMİ DÜZEY VE KURLARI

TEMEL SEVİYE A1 A2

ORTA SEVİYE B1 B2

İLERİ SEVİYE C1 C2

Türkçe sınıflarının oluşturulmasında Türk soylu olan yabancı uyruklular ve diğer yabancı uyruklular için farklı sınıflar açılmaktadır. Burada ki amacımız Türk soylu öğrencilerin zaman ve kaynak kaybının önüne geçilmesidir. Ayrıca, oluşturulan sınıflardaki öğrencilerin Türkçe alt yapısı, yeterlilik ve yerleştirme sınavları yapılarak en uygun seviyeden ve sınıftan başlatılması sağlanmaktadır.

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.

Eğitimlerimizde kullanılan Türkçe Öğretim Setleri, bunlara dahil olan çalışma kitapları ve kitapları takip eden görsel ve işitsel kaynaklar öğrencilerimize ücretsiz temin edilmektedir. Yabancılar için Türkçe Kursu Ankara dersleri konusunda uzman olan, daha önce yabancılara eğitim vermiş ve bi-lingual (iki dile akıcı şekilde hakim) eğitmenlerce verilmektedir.

Öğrencilerimiz düzenli olarak etüd, telafi dersleri ve deneme testleri ile desteklenmektedir. Dahası, performans takipleri sayesinde, en uygun ve esnek programlar sunulabilinmektedir.

Talep edilmesi halinde, öğrencilere kalacak yer ve diğer hizmetler konusunda yardımcı olunmaktadır.

Bunların yanı sıra, YÖS eğitimlerine devam eden öğrencilerimize yönelik Türkçe yeterlilik sınavlarına yönelik özel programımızda bulunmaktadır.