Yös Özel Ders Ankara

Yös Özel Ders Ankara

Diplomat Akademi YÖS eğitimleri grup halinde olduğu gibi, kişiye özel programlarla Yös özel ders Ankara olarak da bulunmaktadır. Ülkemizde yaşayan öğrencilerimiz üniversite eğitimlerini tamamladıktan sonra, tez ya da doktoralarını tamamlamak için yurtdışında eğitim görmeyi tercih ettikleri gibi,  aynı şekilde farklı ülkelerde yaşayan üniversiteli öğrenciler de bizim ülkemizde eğitim görmek istiyorlar. Yabancı uyruklu gençlerin ülkemizde eğitim görmeyi tercih etmelerinin en önemli nedeni, profesyonel eğitimler veren çok sayıda köklü üniversitenin bulunmasıdır. Fakat yabancı ülkelerde yaşayan öğrencilerin ülkemizdeki üniversitelerde eğitim görmeleri için bazı şartları ve koşulları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu koşullardan biri de YÖS sınavında başarı göstermektir.

Yös Nedir

Dünyanın herhangi bir ülkesinde yaşamakta olan bir kişinin üniversite öğrenimine ülkemizde bulunan üniversitelerden birinde devam edebilmek için Yüksek Öğretim Kurumunun hazırladığı sınava YÖS yani yabancı öğrenci sınavı denir. Her üniversitenin yabancı öğrenciler için belirlediği bir puan vardır. Yabancı öğrencilerin istedikleri üniversiteye gidebilmesi için YÖS sınavından yeterli puanı alması şarttır.

Yabancı öğrenciler genellikle Ankara’da bulunan üniversiteleri tercih etmektedirler ve Ankara’da bulunan üniversitelerin yös puanları oldukça fazladır. Öğrencilere bu zorlu sınava hazırlanmaları için Ankara yös kursları arasında en kaliteli eğitim merkezi Diplomat Akademi olarak yös eğitimleri vermekteyiz. Sınava girecek öğrenciler yeterli puanları alabilmeleri için öncelikle uygun ödeme koşulları bulunan eğitim kurumumuzdan özel ders almayı tercih etmektedirler.

Neden Özel Yös Dersleri Almalısınız

Başka bir ülkede yaşamak başlı başına zaten zorlu bir süreçtir. Yaşamaya alışmaya çalışırken bir de o ülkenin sınav sistemini kendi imkanları ile öğrenmeye çalışmak çok daha zordur.  Oysaki yös özel ders verenler Ankara üniversitelerinin yabancı öğrenci sınavında çıkabilecek soru kalıpları hakkında oldukça bilgilidirler. Özel ders alarak YÖS sınavına giren yabancı öğrencilerin başarı seviyeleri kendi imkanları ile sınava hazırlananlara göre daha yüksektir.

Yös Özel Ders Ankara 2019 Fiyatları

Yös sınavlarında genel kültür ve matematik ağırlıklı sorular çıkmaktadır. Sınava girecek olan öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra yös özel ders ücretleri haftada kaç saat ve hangi konular üzerinde ders verileceğine göre değişiklik göstermektedir. Öğrencilerin bütçesini zorlamadan uygun ödeme koşulları  ile profesyonel olarak yös sınavına hazırlık özel eğitimler  vermekteyiz.

Yabancı öğrencilerin özel ders almak için kurs seçimi yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında bilgi sahibi olmaları çok önemlidir. Yös sınavına hazırlanmak amacıyla özel ders alacağınız kursumuzun, daha önce özel ders verdiği öğrencilerin sınav başarıları, ulaşım açısından merkezi konumda olması, özel ders veren hocanın tecrübesi ve bilgi birikimi kalitemizin göstergesidir. Kursun kaliteli ve başarılı olması ücretinden daha önemli bir kriterdir.

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.