Rusça Özel Ders Ankara  

Son  yıllarda ülkemizin yurt dışı açılan firmalarının da olması sebebi ile farklı farklı gereksinimler ortaya çıkmaya başladı. Özellikle ülkemizin önemli iş insanları Rusya ile iş yapmaya başladı. Başta inşaat sektörü ile değişik sektörler iş yapmaya başlamış iken beraberinde Rusça özel ders Ankara ve diğer kentlerde gündeme gelmeye başladı. Zira diğer diller ile kıyaslandığı zaman Rusça dil yapısı itibarıyla daha zor olan bir dil. O yüzden de herkesin özel ders verebildiği ya da kolayca öğrenebildiği bir dil değil. Kendisine has bir fonetiği olduğu gibi alfabe olarak da oldukça farklı olan bir dil.

Kimler Rusça özel ders Ankara Almak İstiyor

İş yaşamında Rusya bu kadar popüler olur iken yurt dışında bu kadar firmamız Rusya’da iş yaparken gerek mavi, gerek beyaz yakalılar Rusça özel ders Ankara noktasında arayışa giriyor. Zira Rusya eski bir doğu blok ülkesi olduğu için diğer diller çok yoğunluklu olarak konuşulmuyor. Bu yüzden Rusya’da çalışmak isteyenler en azından günlük yaşamlarını idame ettirecek kadar Rusça bilmek durumundalar. Bunun yanında dış ticaret uzmanları da ister herhangi bir firma bünyesinde çalışsın, ister kendileri adına çalışsınlar Rusça ile yaşanan ithalat, ihracat durumundan dolayı öğrenmek durumundalar. İyi bir Rusça ile özellikle bu dönemde açılmayacak kapı yok gibi. Özel ders alınmasının nedeni ise üstte de ifade edildiği gibi son derece dilimizin fonetiğine göre özel bir dil olması. O yüzden grup olarak birey olarak alınması çok daha zaruri olan bir durum.

Özel Ders Alınır iken Bilinmesi Gerekenler

Kişiler Rusça özel ders Ankara’da alırken mutlaka Rusçayı çok iyi bilmesi ve kişiye özel ders verebilecek yeterlilikte işini seven, ders alan kişinin yetkinliğine uygun olarak ders veren kişiler olmalı. Bu noktada iyice araştırma yapıldıktan sonra karar verilmeli.

Ankara Rusça Kursu

 

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül