Ankara İngilizce Özel Ders Fiyatları

Kursumuz İçerisinde Verilmekte olan İngilizce Dersleri

Dünyanın en çok konuşulmakta olan dili olan İngilizceyi herkes öğrenmek istemektedir. Lakin Ankara ingilizce özel ders fiyatları ile hepimizin öğrenme amacı aynı olmayabilir. Örnek verirsek kimimiz sadece sınav düzeyinde öğrenme gerçekleştirmeyi hedeflerken bazılarımız ise akıcı bir şekilde konuşmayı hedeflemektedirler. Bu yüzden Diplomat Akademi olarak bünyemiz içerisinde çeşitli gruplara ayrılmış olan İngilizce dil eğitimleri verilmektedir. Sizlerde kursumuz içerisinde bulunan bu kurslar içerisinde sizlere en uygun olanı belirleyerek dilediğiniz kurs için bizlere kayıt olabilirsiniz. Bünyemiz içerisinde

Akademik düzey içerisinde İngilizce öğrenmek isteyenler için kurumumuz içerisinde TOEFL, IELTS, YDS ve YÖKDİL gibi düzeylerde bünyemiz içerisinde çalışmakta olan başarılı eğitmenlerimiz ile dersler vermekteyiz. Tıp Dil için eğitim almak isteyenlere de eğitim vermekteyiz. Bunların yanında normal bir şekilde İngilizce eğitimi almak isteyenler kurumumuz içerisinde oluşturmuş olduğumuz birebir ya da grup eğitimlerine dahil olabilirler.

Ankara ingilizce özel ders fiyatları Kurumumuz Fiyat Politikası

Ankara İngilizce özel ders fiyatı kurumumuz içerisinde değişiklik göstermektedir. Bu Ankara İngilizce özel ders fiyatları kurumumuz içerisinde almış olduğunuz eğitim türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca kurumumuz içerisinde birebir ya da grup eğitimleri içerisinden hangisini seçtiğinize bağlı olarak fiyatlarımız değişmektedir. Akademik düzeyde eğitim almak isteyen kişiler ortalama olarak aylık bizlere 400 ile 700 TL arasında değişen ödemeler gerçekleştireceklerdir. Lakin bu fiyatlarımız kesinlikle sabit değildir. Bünyemiz içerisinde vermiş olduğumuz derslerin fiyatları sizlerin haftada kaç saat ders aldığına ve hangi düzey İngilizce bilgisine sahip olduğunuza bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bundan dolayı İngilizce özel ders fiyatı Ankara konusunda kesin bir bilgi almak adına Diplomat Akademi canlı destek hattını ya da mobil telefon numaramızı arayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

İNGİLİZCE ÖZEL DERS FİYATLARI ANKARA

Ana dil haricinde farklı diller konuşabilmek, hayatın her alanında kolaylık sağlar. Bu dillerin ise en çok konuşulan dillerden biri olsa birçok avantaj sağlar. Araştırmalara göre en çok konuşulan dillerden üçüncü İngilizcedir. İlk sırayı Çince, ikinci sırayı ise İspanyolca almaktadır.

İngilizce her ne kadar üçüncü sırada yer alsa da evrensel bir dildir ve bilinmesi gerekir. Ülkemizin eğitiminde yaklaşık 8-10 yıl İngilizce eğitimi verilir. Buna rağmen halen İngilizce konuşulamamaktadır. Bunun nedeni ise İngilizcenin bir dil olarak değil ders olarak görülmesidir. Bu yüzden İngilizce özel derslerine ihtiyaç duyulur.

Birçok özel ders kurumları vardır. Ancak İngilizce özel ders fiyatları Ankara alanında uygun fiyat veren bir kurum bulmak oldukça zordur. Seçeceğiniz özel ders kurumu, sizi hem sınavlara hazırlamalı hem de ikinci bir dil öğretmelidir. İngilizce özel ders fiyatları Ankara konusunda dikkat çeken kurumlardan biri olan Diplomat Akademi Ankara, hem TOEFL ve YDS gibi sınavlara hazırlar hem de İngilizceyi ana dil gibi konuşmayı öğretir.

Neden Diplomat Akademi’yi Seçmeliyim?

İngilizce eğitimini nasıl vermemiz gerektiğini biliyoruz. Ülkemizde eğitim müfredatı, dili öğrenmek için uygun değildir. Öğrenciler, İngilizceyi bir ders olarak değil dil olarak görmelidir. Kelimeler sadece yazı da kalmamalı ve sürekli konuşma pratikleri yapılmalıdır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki yabancı dile sahip çocukların, ileride sosyal ve başarılı bir hayat yaşıyor. Spor gibi yabancı dilde insan hayatına iyi gelmektedir ve gelişimi etkilemektedir.

İngilizce özel dersi verirken 4 beceri üzerinde çalışıyoruz. Bunlar; konuşma, dinleme, okuma ve yazmadır. Bu becerileri tam olarak oturttuğumuzda İngilizce kolaylıkla öğrenilebilmektedir.

Ayrıca İngilizce özel ders fiyatları Ankara alanında uygun fiyatlarla kaliteli eğitim vermekteyiz.

İngilizce Özel Ders Fiyatları

Diplomat Akademi Ankara, uygun fiyatlara profesyonel hizmetler vermektedir. Fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Eğitimimizde olduğu gibi fiyatlarımızda da farkımızı hemen görebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara İngilizce Kursu

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül