Diksiyon Kursu

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

İletişim

Diplomat Akademi Diksiyon Kursu Ankara

Konuşma ve Hitabet Becerinizi Geliştirin, Güven Kazanın

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Kursu olarak, diksiyon kursu tavsiye listelerinin en başında yer alıyoruz. Yeterince anlaşılmadığınızı, diksiyon becerilerinizin yetersiz olduğunu mu, ya da daha etkili iletişim içinde mi bulunmak istiyorsunuz? Ankara’da olan eğitim merkezimize sizi de bekliyoruz. Uzman eğitimcilerimizle tanıştıralım ve sorunlarınıza taleplerinize, Ankara Diplomat Akademi diksiyon kursu olarak, çözüm ve geliştirme seçenekleri sunalım.

Hayalinizdeki etkin konuşma yeteneğini kurslarımızla kazanabilirsiniz. İletişim becerileri ve diksiyon kursu sadece sizi ileri taşımakla kalmaz, aynı zamanda bireysel ve mesleki başarılarınızı artırır. Sertifikamızı alarak kariyerinizde hızla ilerleyebilirsiniz.

diksiyon kursu ankara

Zengin bir eğitim programımız var. Beden dilinizden sesinizin tonuna kadar birçok şeyi öğretebiliriz. İletişim becerileri kursu adı altındaki programımız sayesinde, konuşma sanatını kavrayacak ve her yerde kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

  • Topluluk önünde güçlü ve etkileyici konuşmalar yapmanıza olanak tanıyan diksiyon kursu içeriği
  • Bireysel ve profesyonel başarı için kritik öneme sahip iletişim becerileri kursu avantajları
  • Konuşma ve ifade edebilme yeteneklerinizi artırma fırsatı sunan etkili konuşma kursu metotları
  • Profesyonel eğitmenlerden alacağınız eğitimlerle diksiyon sertifikası edinme imkanı
  • Geliştirebileceğiniz  potansiyelin farkına varmanızı sağlayacak Hitabet kursu ile  kendinizi ifade etme becerisi kazanın
  • Topluluk önünde konuşurken heyecanınızı kontrol altına almayı öğrenin
  • Güzel konuşma Kursu ile beden dili kullanımından ses kontrolüne kadar kapsamlı bir bilgi sahibi olun,  zengin Türkçesinin dilini güzel konuşun, herkesi hitabetinizle etkileyin.

 

 Diksiyon Kursu Nedir?

Diksiyon kursu, insanların doğru ve güçlü şekilde konuşmalarını öğrenmelerini sağlar. Konuşma dili yanında, vurgu, tonlama ve doğru harf telaffuzlarını da öğrenirsiniz. Bu eğitim, yazılı ve sözlü iletişimdeki farkları da açıklar.

Diksiyon dersleri, dilin güzelce ve etkili bir şekilde kullanılmasını öğretir. Eğitmenler dil bilgisi kurallarını, sesinizi nasıl kontrol edeceğinizi ve doğru nefes alma tekniklerini öğretir. Diksiyon eğitimi konusunda tecrübeli eğitmenlerimiz, öğrencilerimize kapsamlı bir dil eğitimi sunar.

Kursun amacı, herkesin kendi ses tonu ve özeliklerine uygun konuşma stili bulmasını sağlamaktır. Bu sayede, günlük yaşamda ve iş hayatında daha iyi iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Becerileri ve Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

Bu kısımda, iletişim becerileri kursları ve topluluk önünde konuşma eğitimi hakkında konuşacağız. Kendi duygularınızı anlatma ve insanlarla etkileşim kurma yeteneği, hayatınızı değiştirebilir. Bu nedenle, hitabet kursları ve içindekiler, size nasıl yardımcı olabilir, onları inceleyeceğiz.

Heyecan Kontrolü Teknikleri

İnsanların önünde konuşmak heyecan verici olabilir. Bu heyecanı kontrol etmek, başarılı bir konuşmanın temel taşıdır. Bir iletişim kursu, temel tekniklerle beraber stresi nasıl yöneteceğinizi öğretir. Bu teknikler sizi sakin tutarak, mesajınızı daha iyi iletmeyi sağlarlar.

Hitabet ve Doğaçlama Pratikleri

Hitabet, sadece doğru sözleri seçmek değil, aynı zamanda etkili sunmaktır. Bizim kurslarımız, konuşmanızı daha akıcı hale getirmenizi sağlar. Doğaçlama pratikleri ile, hazırlıksız olduğunuzda bile etkili konuşabilirsiniz.

Teknik

Açıklama

Faydaları

Derin Nefes Almak

Heyecan anında derin nefesler almak

Stres seviyesini düşürür, odağı artırır

Ses Tonu Kontrolü

Sesinizi modüle etmek için teknikler

Duygusal etkiyi artırır, mesajın etkinliğini çoğaltır

Doğaçlama

Anlık konuşma pratikleri yapmak

Zihin hızınızı artırır, anında problem çözme yeteneği kazandırır

 Etkili Konuşma İle Güven Kazanmak

Birebir diksiyon özel ders ve güzel konuşma kursu gibi yöntemlerle konuşma yeteneğimizi geliştirebiliriz. Bu beceriler, insanlarla daha iyi iletişim kurmamıza yardımcı olur. Kendi imajımızı güçlendirir ve iş hayatında avantaj sağlar.

Kişisel İmaj ve Beden Dili

İlk izlenim önemlidir ve kişisel imajınız bu izlenimin belirleyicisidir. Güzel konuşma kursları, sözsüz iletişimi de öğretir. Doğru vücut dili kullanımı, iletişimi geliştirir ve karşılıklı anlayışı sağlar.

Sosyal Etkileşimde Diksiyonun Rolü

Sosyal etkileşimler başarı için kilit öneme sahiptir. Diksiyon, etkili ve anlaşılır iletişim için gerekli olan temel bir unsurdur. Özel diksiyon dersleri, size özel eğitim alarak daha güvenli bir şekilde ifade etmenizi sağlar.

Eğitim Türü

Faydaları

Uygulamalı Alanlar

Güzel Konuşma Kursu

Kişisel imajı güçlendirir, etkili iletişim kurmayı sağlar

Sosyal Etkileşimler, İş Görüşmeleri

Birebir Diksiyon Özel Ders

İhtiyaca yönelik detaylı çalışma, kişisel gelişim

Kişisel Gelişim, Profesyonel Sunumlar

Diksiyon ve Güzel Konuşmanın İş Yaşamındaki Etkileri

İş dünyasında, ne kadar iyi konuşabildiğiniz büyük önem taşır. Etkili konuşma kursları, size profesyonel alanda başarı getirebilir. İş yerinde iletişim kurmak, kişisel ve işletme başarısı için kritiktir.

Bir diksiyon kursu, sizin iletişim yeteneklerinizi geliştirebilir. Bu da kariyerinizde sizi yukarı taşıyabilir. Aynı şekilde, iletişim becerileri kurslarına katılmak, güveninizi artırabilir ve iş performansınızı yükseltebilir.

Beceri

İş Yaşamındaki Etkisi

Oluşturduğu Avantajlar

Etkili Konuşma

İkna kabiliyeti ve etkileşim

Liderlik potansiyelinin artması

Diksiyon

Profesyonel algının güçlenmesi

Kariyerde ilerleme

İletişim Becerileri

İş birliği ve takım çalışmasında iyileşme

Kurumsal başarıya katkı

Ama şunu unutmamak lazım, en iyi eğitim için ne kadar ödeme yaptığınız önemli. Diksiyon kursları arasında araştırma yaparak, doğru olanı seçmek gerek. Unutmayın, iyi konuşabilmek uzun dönemde kariyerinizi etkileyecek bir öncelik taşır.

 Programın Amacı ve İçeriği

Diplomat Akademinin sunduğu, diksiyon ve hitabet kursu  programı, katılımcıların daha güzel ve etkili konuşmalar yapmalarını amaçlar. Farklı konuşma tekniklerini keşfetmelerine yardımcı olur.

Topluluk Önünde Etkili Konuşma

Topluluk karşısında konuşmak heyecan verici olabilir. Heyecanı yönetmek ve mesajını açık bir şekilde iletmek çok önemlidir. Kurs, sesinizi nasıl kontrol edeceğinizden, nasıl doğru nefes alacağınıza kadar size çok şey katacak.

Ses Kontrolü ve Beden Dili

Beden dilini ve sesinizi nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı öğreteceğiz. Bu, karşınızdakilere vermek istediğiniz mesajı net bir şekilde anlaşılır kılar. Kurs, doğru beden dilini ve sesi kullanmayı öğretir.

Konuşma Dili Kuralları ve İstanbul Ağzı

Konuşma ve yazı dili arasındaki farkları öğrenmek önemlidir. Ayrıca, Türkiye Türkçesi’nin İstanbul ağzını doğru kullanma pratiği yapacağız. Bu, daha doğal ve anlaşılır konuşmalar yapmanıza yardımcı olur.

Profesyonel Eğitmenlerle Diksiyon Dersleri

Biz, Diplomat Akademi, Türkçe diksiyon kursu vermekten mutluluk duyarız. Eğitimlerimiz, konularında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından verilir.

Eğitim Programımızın Süresi ve İçeriği

Kurs, birebir özel eğitimler şeklinde haftada iki gün yapılır ve standart eğitimimiz toplamda 20 ders sürer. Derslerimiz birebir yüz yüze ya da online olarak verilmektedir. Her öğrencinin, diksiyon eğitiminden beklentileri, geliştirilmesi gereken yönleri ve sorunları kişiye özeldir. Bu nedenle, öğrencilerimize daha faydalı ve etkili bir eğitim verebilmek için, grup dersleri 2022 den bu yana yapılmamaktadır.

Eğitimlerimiz, ses ve nefes teknikleri üzerinde durur. Öğrencilere doğru vurgu ve tonlamaları nasıl yapacaklarını öğretir ve diksiyon sertifikası alacakları bilgileri veririz.

  • Ses ve nefes teknikleri
  • Etkili vurgu ve tonlama stratejileri
  • İletişim becerilerinin geliştirilmesi

Programı başarıyla bitiren herkes, diksiyon sertifikası alır. Bu sertifika, hem iş hem de gündelik hayatta size yardımcı olabilir. Siz de iletişim yeteneklerinizi bizimle geliştirmek ister misiniz?

Kurs Süresi

Kurs İçeriği

Sertifika

20 ders

Ses ve nefes teknikleri, iletişim teknikleri, doğru telaffuz vurgu ve tonlama, stres yönetimi

Diksiyon Sertifikası

Online Diksiyon Eğitimi ile İletişim Becerileri Geliştirme

Güçlü iletişim becerileri, herkesin hayatında önemlidir. Eğer, yüz yüze eğitimlerimize, lokasyon, tercih gibi nedenlerle katılamayacaksanız,  Online diksiyon kursu ile bu becerileri geliştirebilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen online diksiyon dersleri, kişisel gelişiminize katkıda bulunacak.

Bu derslerin en güzel yanı, mekân ve zaman sınırlaması olmamasıdır. Eğitimlere istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Bu sayede öğrenmek çok daha kolay hale gelir.

Programımız ayrıca iletişim becerilerini artırmayı hedefler. Ses eğitimi, doğru tonlama, etkili beden dili ve konuşma teknikleri konusunda size yardımcı oluruz. Katılanlar, kendilerini daha iyi ifade etme fırsatı bulur. Ayrıca iş ve sosyal hayatta başarıyı artırmak da mümkün olur.

Bu eğitimler, dil öğrenmekten çok daha fazlasını sunar. Sizi bireysel ve profesyonel olarak ileri taşıyacak beceriler kazandırır. Bu nedenle, kurslarımızın sunduğu fırsatları kaçırmamanızı öneririz.

diksiyon kursu ankara

Online Diksiyon Kursu Seçenekleri

Diplomat Akademi olarak her zaman yanınızdayız. Uzaktan eğitim girişi sayesinde online diksiyon kurslarımızı sizlere ulaştırıyoruz. Bu şekilde, kurslarımıza istediğiniz zaman, istediğiniz yerden katılabilirsiniz. Bu, günümüzün hızlı yaşamında büyük fayda sağlıyor.

Uzaktan Eğitim Fırsatları

Etkili konuşma kursu, herkes için uygun. Canlı derslerimiz ise uzman eğitmenlerimiz tarafından yönetiliyor. Bu sayede, her zaman canlı geri bildirim alabilirsiniz.

Sanal Sınıf Deneyimi ve Faydaları

Canlı dersler, online birebir eğitimleri üçer derslik seanslar şeklinde sunuyoruz. Bu sayede, zamanınızı iyi değerlendirebilir, iletişim ve diksiyon becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Bu kurslar, zamanı sınırlı veya uzak yaşayanlar için ideal. Dilediğiniz gibi öğrenme hızınızı belirleyebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı.

Diksiyon ve Hitabet Kursu Fiyatları

Diksiyon ve hitabet kurslarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Diplomat Akademi olarak, sizlere geniş kapsamlı eğitim yapıyoruz. Öğrencilerimizin, aklındaki soruların başında diksiyon kursu fiyatları ve hitabet kursu maliyetleri geliyor. Bu kurslar neye göre fiyatlanıyor ve nasıl ödeme yapabilirsiniz? İşte bu konular hakkında bilgi verelim.

Yatırımın Geri Dönüşü

Kaliteli bir eğitim almak avantajlarını arttırır. Kişisel gelişiminize yatırım yaptığınızda, daha iyi konuşma yeteneğine, özgüvene ve liderliğe kavuşabilirsiniz. Etkili iletişim becerileri sizi diğerlerinden ayırır ve kariyer hayatınızda sizi diğer rakiplerinizden bir adım öne çıkarır. Etkili iletişim becerilerinizi günlük hayatınızın her evresinde kullanabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri ve Erişilebilirlik

Eğitimlerimiz makul diksiyon kursu fiyatları ve hitabet kursu ücretleriyle sunulur. Farklı ödeme seçenekleri bulunur: Tek seferde ödeme, taksit seçenekleri veya özel indirimler ile hizmet veriyoruz. Kurs öncesi yapılan danışmanlık, size en uygun programı seçmenize yardımcı olacaktır.

Güzel Konuşma Kursu ile Kendi Tarzınızı Bulun

Güzel konuşma kursu ve diksiyon kursu sizlere doğru konuşmayı öğretir. Aynı zamanda kendi tarzınızı geliştirmenizi sağlar. Böylelikle iletişiminiz bir sanata dönüşür. Diplomat Akademi, her katılımcının özgün iletişim tarzını bulmasını sağlar.

Bu kursun faydaları çoktur. Hem etkili konuşmayı öğrenirsiniz hem de daha iyi iletişim kurarsınız. Ayrıca doğru dil bilgisi ve vurgu hakkında bilgi edinirsiniz. Beden dilinizi kullanarak mesajlarınızı izleyicilere net bir şekilde geçirebilirsiniz.

Diksiyon kursu profesyonel hayatta da fark yaratır. Sizi daha etkili ve ikna edici hale getirir. Kurs sonunda günlük ve iş yaşamınızda fark yaratacaksınızdır.

Kurs İçeriği

Faydaları

Dil Bilgisi

Daha doğru ve etkili kullanım

Vurgu ve Tonlama

İletişimde etkinlik ve ikna kabiliyeti

Beden Dili

Sözsüz iletişimin güçlendirilmesi

Bizimle konuşma tarzınızı geliştirebilirsiniz. Kendinize özgü bir konuşma tarzı yaratabilirsiniz. Bu sayede iletişiminizi güçlendirirsiniz.

Ankara’da Diksiyon Kursu Tavsiye ve Olanakları

Kendini geliştirmek istemeniz ve yatırım yapmanız çok güzel. Biz, Diplomat Akademi olarak Ankara’da diksiyon kursları sunuyoruz. Dilerseniz yüz yüze, dilerseniz de online diksiyon kursu ile iletişim yeteneklerinizi geliştirebiliriz. Bu kurslarla topluluk önünde daha etkili konuşmaya başlayabilirsiniz. Kurslarımız profesyonel eğitimciler eşliğinde ve erişilebilir bir şekilde size hizmet vermektedir.

Ankara’da Bulunan Eğitim Merkezleri

Diplomat Akademi Diksiyon Kursu Ankara, şehrin en merkezi yerindedir.  Bu sayede bize kolayca ulaşabilir, eğitmenlerimizle tanışabilir, ömür boyu kullanacağınız yeni diksiyon, hitabet ve iletişim becerilerinizle, kazanacağınız özgüven ve liderlik vasıfları ile kariyer basamaklarınızı hızlıca tırmanabilirsiniz. Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak hazırladığımız program sade size özel olacak.

Kurs Merkezi Adresleri ve İletişim Bilgileri

Web sayfamızdan kolayca adres ve iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

İletişim

FAQ

Diksiyon kursu nedir ve kimler katılabilir?

Diksiyon kursu, konuşma becerilerini iyileştirmeye yarayan bir programdır. Her yaştan ve meslekten insan kursa katılabilir. İletişim yeteneklerini geliştirmek isteyen herkes için uygundur.

Diksiyon eğitimi almak neden önemlidir?

Etkili konuşmak, günlük yaşamda ve işte başarıya giden yolun anahtarıdır. Kurs, kişinin kendini daha iyi ifade etmesine ve güven kazanmasına yardımcı olur.

Konuşma konusunda etkileyici olmanızı sağlar.

Diksiyon eğitimi içeriği genel olarak neleri kapsar?

Diksiyon dersleri, doğru konuşma teknikleri ve ses eğitimini içerir. Heyecan kontrolü ve nasıl daha etkili konuşabileceğiniz de öğretilir.

Online diksiyon kursları yüz yüze eğitimle aynı verimliliği sağlar mı?

Online kurslar, esneklik ve erişilebilirlik sunar. Kaliteli kurslar ve eğitmenlerle, yüz yüze dersler kadar etkilidir. Ancak, öğrenme tercihinize bağlı olarak değişebilir.

İletişim becerileri kursu ile diksiyon kursu arasında ne fark vardır?

Diksiyon kursu konuşmaya odaklanır. İletişim kursları ise genel konuşma becerileri, beden dili ve daha fazlasını kapsar.

Diksiyon eğitimi almak için yaş sınırı var mıdır?

Genellikle diksiyon eğitimi için bir yaş sınırı yoktur. Farklı yaş gruplarına özel programlar mevcuttur.

Diksiyon kursu sertifikası ne işe yarar?

Diksiyon kursu sertifikası, birinin eğitim almış olduğunu gösterir. Bu sertifika iş ve profesyonel hayatınızda size avantaj sağlar.

Ankara’da diksiyon kursu önerilerini nereden bulabilirim?

Ankara’daki kurslar hakkında bilgi almak için dil okullarını ve üniversiteleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya ve forumlarda önerilere bakabilirsiniz.

diksiyon kursu ankara

Diksiyon kursları ne kadar sürer ve fiyatları nasıldır?

Kurslar, içeriklerine göre değişir. Eğitim süresi birkaç haftadan aya kadar çıkabilir. Fiyatlar, eğitim içeriği ve sağlayıcıya göre değişir.

Güzel konuşmak için diksiyon kursundan başka ne yapabilirim?

Düzenli pratik yapın. Farklı metinler okuyun ve sesinizi kaydederek dinleyin. Bu, konuşma yeteneklerinizi geliştirmenin harika bir yoludur.

 Programın amacı ve içeriği nelerdir?

Program, katılımcılara doğru, akıcı ve anlaşılır konuşma becerisi kazandırmayı hedefler. Kapsamında topluluk önünde konuşma ve beden dilinin önemi gibi konuları da öğrenirsin. Standart Türkçe kullanımı üzerine de durulur.

Diksiyon derslerinde hangi profesyonel eğitmenlerle çalışacağım?

Eğitimler, Diplomat Akademi’nin deneyimli öğretmenleri tarafından verilir. Kursumuz, derslerin hiçbirine katılmayan marka isimler ile çalışmıyor. Onun yerine, yılda onlarca farklı öğrenciye eğitim vermiş, farklı durumlar için çözümler sunabilen, formasyon, psikoloji, sosyoloji eğitimleri de almış tecrübeli, genç ve dinamik eğitimcilerle çalışıyoruz.

Diksiyon eğitimi alarak iletişim becerilerimi nasıl geliştirebilirim?

Diksiyon eğitimi, etkili konuşma tekniklerini ve ifade yöntemlerini öğretir. Bu sayede günlük ve iş hayatında rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Akıcı konuşma ve doğru tonlama gibi derslerle kendinizi ifade etmeyi öğrenirsiniz.

Online diksiyon kursu seçenekleri nelerdir ve bu kurslar nasıl işliyor?

Diplomat Akademi online diksiyon dersleri sunmaktadır. Bu derslerde zaman ve mekan sınırlaması yoktur. Uzaktan eğitim sayesinde canlı derslerle etkili konuşma becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Diksiyon ve hitabet kursu fiyatları nedir ve hangi ödeme seçenekleri sunulmaktadır?

Fiyatlar, kursun içeriği ve kalitesine göre değişebilir. Diplomat Akademi, bütçenize uygun ödeme seçenekleri sunar. Fiyat ve ödeme planları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Güzel konuşma kursu almak istiyorum. Bu kurs ile neler kazanabilirim?

Bu kursla konuşma stilinizi geliştirir ve iletişim becerilerinizi artırırsınız. Dil bilgisi, tonlama ve vurgu gibi unsurları öğrenerek kendinizi daha iyi ifade edersiniz. Böylece sosyal ve iş ilişkilerinizde daha başarılı olursunuz.

Ankara’da diksiyon kursu seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Kurs seçerken eğitim kalitesi, eğitmenlerin deneyimi ve içeriği önemlidir. Ayrıca ulaşım kolaylığı da göz önünde bulundurmalısınız. Diplomat Akademi’nin web sitesinden bizimle iletişim kurabilir ve size uygun bir eğitim programı bulabilirsiniz.

Birebir Özel
Diksiyon Kursu

Birebir Özel Online
Diksiyon Kursu

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
OnlIne Randevu İle %5 İndirim Kazan

En Uygun Başlangıç Fiyatlarıyla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül