i̇spanyolca kursu Ankara

İspanyolca kursu Ankara

İspanyolca öğrenmeye hazır mısın? Diplomat Akademi İspanyolca kursu Ankara eğitimleri son hızıyla devam ediyor !

İspanyolca yani Kastilya dili, 21 ülkede resmi dili ve 400 milyondan fazla insanın ana dilidir. Bu özellikleriyle dünyanın en yaygın 3.dili İspanyolcadır.

Meksika’da 80 milyon, İspanya’da 39 milyon kişi, Kolombiya’da 33 milyon, Arjantin’de 32 milyon, A.B.D’ de 22.5 milyon, Peru’da 22 milyon, Venezuela’da 18 milyon, Şili’de 13.6 milyon, Küba’da 10.8 milyon, Ekvador’ da 10 milyon, Guatemala’da 9.2 milyon, Dominik’te 7.3 milyon, Bolivya’da 6.9 milyon, El Salvador’da 5.2 milyon, Honduras 4.5 milyon, Paraguay 4.5 milyon, Porto Riko 3.5 milyon, Uruguay , Kosta Rika, Nikaragua, Filipinler, Panama, Ekvator Ginesi gibi ülkelerde milyonlarca kişi İspanyolca konuşmaktadır. ABD’ de ise İngilizceden sonra en çok konuşulan dildir.

i̇spanyolca kursu Ankara | Ankara’daki ispanyolca kursları | Ankara İspanyolca Kursu Tavsiye | İspanyolca Kursu | İspanyolca Özel Ders Ankara

İçinde bulunduğumuz çağda önemi artan İspanyolca, dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de hayli tercih edilen, rahatlıkla öğrenilen ve sempatik bir dildir. Türkçe ile ses benzerliği İngilizce ile önemli miktarda ortak kelimesi bulundurması, ve turizm için Latin ülkelerinin tercih edilmesi, ülkemizde bu dile olan ilgiyi arttırmaktadır. İspanyolca yalnız yeni bir dil değil aynı zamanda Latin Amerika kültürlerine açılan farklı bir kapıdır.

Sizi daha iyi tanıyabilmemiz için talep formunu doldurabilirsiniz, eğitim danışmanımız sizin için en uygun kurs önerisinde bulunacaktır.

Diplomat Akademi Dil ve Kariyer Okulumuzda, i̇spanyolca kursu Ankara eğitim Programı, ELP (Avrupa Dil Portföyü) standartlarına göre şekillenmektedir. Genel İspanyolca Programlarımızda, Inicial A1-A2 temel seviye, Intermedio B1-B2 orta seviye, Avanzado C1-C2 ileri seviye olarak toplam 6 kur bulunmaktadır. İspanyolca kursu, 8 kişilik grup derslerimizde her biri 80 ders olan toplam altı seviyede öğretilmektedir. Birebir eğitim alınan özel derslerde ise her kur 45 derste tamamlanmaktadır.

İspanyolca kursumuzda okuma, yazma, anlama ve konuşma gibi tüm dil becerilerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Öğrencilerimize yalnızca ders kitaplarına ve materyallerine bağlı alışılageldik bir eğitim değil; film gösterimleri, müzik dinletisi ve tartışma bölümlerinin olduğu interaktif bir eğitim sunmaktayız.

Yabancı bir dil öğrenmek istiyorsanız yaygın ve keyifli bir dil olarak İspanyolca doğru bir seçim olacaktır! Zaten bir dil biliyorum başka bir dile ihtiyacım yok diyor olabilirsiniz. Ancak günümüz dünyasında yalnız bir dil -ki bu çoğunlukla İngilizce- bilmek bizi farklı kılmamaktadır. İkinci bir dil bilmek neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu ikinci dil çoğu insan tarafından İspanyolcadır.

Özel Ankara Diplomat Akademi i̇spanyolca kursu Ankara kursunda ayrıcalıklı sınıflarda eğitim almak ve bir diplomat gibi İspanyolca konuşabilmek için hiç geç değil!

İspanyolca kursu Ankara 2019 hedef kitlesi :

  • İspanyolca’ ya merakı olanlar
  • Güçlü bir kariyer hedefleyen veya kariyerinde yükselmek isteyenler,
  • İspanyolca Yabancı Dil Sınavı’nda başarı göstererek kamu kurum ve kuruluşlarında gelecek planlayanlar ve dil tazminatı almak isteyenler,
  • Yurtdışında eğitim almak isteyenler…