Aile Birleşimi Kursu

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

İletişim

Goethe A1 Aile Birleşimi Sınavına Hazırlık Kursu,

Diplomat Akademi Almanca Kursları ile Ailene Kavuş

Almanya’ya gitmek, sevdiklerinizle kavuşmak ve orada yuva kurmak istiyorsunuz. Vize için başvurduğunuzda sizden Aile Birleşimi vizesi alabilmeniz için, diğer evrakların yanında, sizden Goethe A1 aile birleşimi sınavı başarı sertifikası getirmenizi talep ettiler. Bu sınavı başarıp, sertifikayı almak, birçok vize adayı için zorlayıcı olabiliyor.

Sınav Tarihleri için Linke Tıklayın.

A1 Aile Birleşimi Kursu Nedir?

A1 Almanca kurs, Almanya’da oturma hakkı olanların aileleriyle bir araya gelmelerini sağlar. Bu kurs, temel Almanca öğretir. Ayrıca günlük hayatta işinize yarayacak pratik konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirir.

Ankara Almanca Kursu için En Uygun Fiyatlar…

Bu kurs, aile birleşim sınavına hazırlanmanızı amaçlar. Kurs başarının yanı sıra Almanya’ya kolay uyum için düzenlenmiştir. Almanca A1 kursu, dil ve kültürel becerileri kombin eder.

Bu kurs, sadece Almanca öğretmez. Aynı zamanda Almanya’da sosyal hayata katılmanızda yardımcı olacak bilgileri de içerir. A1 Almanca kurs ile ailenize ulaşma süreciniz daha kolay olabilir.

Neden Aile Birleşimi Sınavı için Almanca Öğrenmelisiniz?

Almanya’da yaşamak için önemli bir adım aile birleşimi sınavını geçmektir. Aile birleşimi sınavında Almanca bilmek gerekir. Eğitimlerimiz, size Almanca’ yı öğretir. Bu sayede Almanya’da rahatça iletişim kurabilirsiniz.

 

Aile Birleşimi Vizesi ve Önemi

Almanya’da yaşayan müstakbel eşinizle bir araya gelmek için aile birleşimi vizesi almalısınız. Bu vizeyi alabilmek için A1 seviyesinde Almanca bilmek önemlidir.

Aile birleşimi kursları, Almanca öğrenmenize yardımcı olur. Böylece günlük yaşamda iletişim kurabilirsiniz.

Biz, bu sınavda başarılı olmanız için size destek oluruz.

Almanya’da Yaşam ve Dilin Rolü

Almanca bilmek Almanya’da daha iyi bir yaşam sunar. Kurslarımız, size Almanya’da kolayca iletişim kurmayı öğretir.

 

Almanca, A1 aile birleşimi sınavı, Almanya hükümetine bağlı resmi bir kurum olan, Goethe Enstitüsünün düzenlediği, Almanya ve diğer Almanca konuşulan ülkelerde yaşayan aile bireylerine katılmak isteyen, eşlerden Türkiye’ de olanının girmesi ve sınav sonunda başarılı olması gereken önemli bir adımdır. Bu sınav, adayların A1 seviyede Almanca dil becerilerine sahip olduklarını ve günlük yaşamda basit iletişim kurabileceklerini kanıtlamaları için yapılmaktadır. Aile birleşimi vizesini bu sınavda başarılı olanlar alabilmektedir.

Diplomat Akademi olarak vize adaylarının, Goethe A1 aile birleşimi sınavına, hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz A1 Aile Birleşimi sınavına hazırlık kursumuz,  sizin ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuştur ve bu sınavı, ilk girişinizde kazanmanızı hedeflemektedir.

Goethe A1 aile birleşimi sınavına sınavı başarmak için gerekenler şunlardır:

 • Temel Dil Bilgisi: Sınav, günlük konuşmalarda kullanılan temel dil yapılarını ve kelime hazinesini kapsar. Adayların, kendilerini tanıtmak, basit sorular sormak ve cevaplamak, günlük aktiviteleri açıklamak gibi temel dil becerilerine hâkim olmaları gerekir.
 • Konuşma ve Dinleme Becerileri: Sınavın önemli bir bölümü, adayların dinlediklerini anlama yeteneğini ölçer. Bu nedenle, farklı aksanlarda ve günlük konuşma dilinde yapılan konuşmaları anlayabilmek önemlidir. Adayların, sınav sırasında rahat ve akıcı bir şekilde konuşabilmeleri, A1 temel seviyede sınav partnerine sorular sorabilmeleri ve sorulan soruları cevaplayabilmeleri gerekmektedir.
 • Okuma ve Yazma Becerileri: Öğrenci temel seviyede verilen metinleri, en azından sınav sorularını okuyabilmeli ve sınavda kendisinden istenen, mektup, dilekçe, mail yazma, form doldurma becerilerine sahip olmalıdır.
 • Kültürel Anlayış: Sınav, adayların temel kültürel farkındalığa sahip olmalarını ve Almanca konuşulan ülkelerdeki günlük yaşam hakkında temel bilgilere sahip olmalarını bekler.

Diplomat Akademi’nin Almanca Kurslarına Genel Bakış

Diplomat Akademi, her seviyeden öğrenciye uygun Almanca dersleri sunar. Kurslarımız, öğrencilerin Almanca’ yı hızlıca öğrenmelerini sağlar. En iyi aile birleşimi kursu olma hedefimiz doğrultusunda, farklı eğitim seçenekleri sunuyoruz.

Diplomat Akademi Yabancı Dil Kursu, sınav adaylarının, eğitim, yaş ve kültürel altyapılarını dikkate alan ve sadece sınavı geçmek için gereken becerileri öğrencisine, en etkili ve kısa sürede kazandıracak şekilde tasarlanmış kurslar sunar. Özel olarak hazırlanan ders materyalleri, kelime kartları, sınavda birebir kullanılabilecek metinler, deneyimli eğitmenlerimiz tarafından, öğrencinin kullanımına sunularak sınavı bir kerede başarıyla geçmeleri için gerekli tüm desteği sağlar. Kursumuzda, adayların sadece sınavı geçmelerine yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda Almanca konuşulan ülkelerin kültürüne ve yaşam tarzına uyum sağlamaları için gereken becerileri de kazanmalarını hedefliyoruz.

Anahtar Bilgiler

 • Almanya’daki aile birleşimi vizeleri için gerekli A1 Almanca seviyesine ulaşma ve sınavdan geçme garantisi.
 • Goethe Enstitüsü’nün yaptığı sınavlara hazırlayan,  her öğrenciye özel ders planları ile hızlı ve etkili öğrenme detaylı ve interaktif eğitim metotları.
 • Almanca dil kursu eğitimimiz, günlük yaşamın pratiğine uygun konuşma ve dinleme becerileri kazandırır.
 • Online ve yüz yüze kurs seçenekleri ile esnek öğrenme imkânı.

Aşağıdaki tabloda kursun içeriğinden bahsedildi. Hangi konulara odaklandığını ve hedeflediği yetenekleri görebilirsiniz:

Eğitim Modülü

Odağa Alınan Beceri

Temel Dil Bilgisi

Temel Cümle yapısı ve basit dil bilgisi

Gündelik Konuşma Pratikleri

Günlük diyaloglar ve temel ifadeler

Kültürel Anlayış

Alman kültürüne ve sosyal normlarına adaptasyon

Sınav Stratejileri

Aile birleşim sınavı için taktikler ve ipuçları

Yoğun A1 Aile Birleşimi Sınavı Hazırlık Kursu Nedir?

Diplomat Akademi Yabancı Dil Kursu, sınav adaylarına, özel son 4 yıldır, Genel Almanca Kurslarının yanında, aile birleşimi sınavına gireceklere yönelik, yüz yüze derslerin alınabileceği Yoğunlaştırılmış Aile Birleşimi sınavı hazırlık kursları düzenlemektedir.

Yoğun Aile Birleşimi Kursu Programımız

Yoğun aile birleşimi kursu, hızlıca A1 seviyesinde Almanca bilmenizi garanti eder. A1 almanca kurs içeriği ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede, aile birleşimi sınavı almanca başarını artıracaksın. Aşağıda, programın avantajlarını ve eğitmenlerimizin uzmanlıklarını bulabilirsin.

A1 Seviyesine Ulaştırma Garantisi

Hedefimiz, katılımcılarımızı kısa sürede A1 dil seviyesine taşımaktır. Ders içeriklerimiz, herkesin kendi hızında ilerleyebileceği şekilde tasarlanmış. Bu, aile birleşimi kursu tavsiye alman için mükemmel bir ortam sağlar.

Uzman Eğitim Kadrosu ve Metodolojisi

Uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşan bir ekip yardımıyla öğrenmenin keyfini çıkar. Kullanılan metotlar, her öğrencimizin Almanca dilini geliştirmesine yardımcı olur. Kişiye özel planlar yaparak herkesin motivasyon ve özgüvenini yüksek tutuyoruz.

Bu kurslar, öğrencilerinin, eğitim, yaş ve kültürel altyapılarını dikkate alan ve Goethe, A1 Aile Birleşimi sadece sınavında başarılı olmak için gereken becerileri öğreten, en etkili ve kısa sürede sınavı kazandıracak şekilde tasarlanmış kurslardır.

 • Sınıflar öğrencinin daha fazla konuşma pratiği yapabilmesi için en fazla 8 öğrenci olacak şekilde açılır. Öğretmen öğrencilerinin gelişmesini daha kolay ve etkili bir şekilde takip edebilir.
 • Dersler, hafta içi her gün 4 ders olacak şekilde, saat 10.00-13.00 arasında yapılır. Öğleden sonra öğrenciler, deneyimli eğitmenlerin nezaretinde, etüd derleri alarak öğrendiklerini pekiştirir. Kurs 4 haftada tamamlanır.
 • Kursun müfredatı sadece Goethe A1 aile birleşimi sınavını geçmeye yöneliktir. Öğrenci, sınavda çıkabilecek her tür soru tipine ve senaryoya uygun bir şekilde hazırlanarak, gerçek sınavda bir sürprizle karşılaşmaz.
 • Kurs boyunca, gerçek sınavı örnekleyen rol çalışmaları yaparak ve 10 un üstünde deneme sınavı alarak gerçek sınava özgüvenle girmesi sağlanır.
 • Öğrencinin, vize alması, sınav tarihi belirlemesi ve sınav kaydı alabilmesi için ücretsiz rehberlik hizmetleri sunulur. Sınav tarihi kurs bitimine planlanır.
 • Ankara dışından gelen öğrencilere, kalabilmeleri için yer temininde yardımcı olunur.
 • Sınav salonuna birlikte gidilerek, moral motivasyonlarına destek olunur.
 • Öğrencilerimizin, sınavdan geçememeleri düşük bir ihtimalde olsa, öğrenciye, sonradan açılacak kurslara ücretsiz tekrar katılmalarına izin verilir.

Almanca öğrenmek, yoğun iş temposu olanlara ve derslere yüz yüze katılmayacaklara uygun online aile birleşimi kursu nu birebir özel derslerle alabilirsiniz. İnternetten ulaşılabilen bu kurslar, Almanca pratiği yapmanın zaman ve mekan sınırlaması olmadığını gösteriyor.

Aile Birleşimi Sınavı Hazırlık Kursunda Verilen Derslerin Konu İçerikleri

Kurs, temel Almanca dil bilgisi, kelime bilgisi, dinleme, anlama ve konuşma becerileri üzerine odaklanır. İçerik, günlük yaşamda sıkça karşılaşılan durumları kapsar, böylece öğrenciler temel iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak bilgi ve becerilere sahip olurlar. Dersler aşağıdaki gibi konuları içerir:

 • Kendini Tanıtma ve Basit Girişler
 • Aile ve Arkadaşlar Hakkında Konuşma
 • Günlük Rutinler ve Aktiviteler
 • Yol Tarifi ve Yer Sorma
 • Alışveriş ve Restoran Diyalogları
 • Sağlık ve Acil Durumlarla İlgili Temel İletişim
 • Kullanılan Öğretim Metodolojileri ve Materyaller

Diplomat Akademi, öğrencilerin farklı öğrenme stillerine uygun çeşitli öğretim metodolojileri ve materyalleri kullanır. Bunlar:

Etkileşimli Dersler: Canlı, etkileşimli dersler sayesinde öğrenciler aktif öğrenme sürecine katılır. Eğitmenler, konuşma, dinleme ve dil bilgisi pratiği için çeşitli aktiviteler düzenler.

Çoklu Medya Materyalleri: Video dersler, ses kayıtları ve interaktif alıştırmalar, öğrencilerin dil becerilerini her yönüyle geliştirmesine yardımcı olur.

PRATİK ÇALIŞMALAR, ÖRNEK SINAVLAR VE İNTERAKTİF ÖĞRENME ARAÇLARI

Pratik uygulama: A1 aile birleşimi sınavına hazırlık sürecinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Kurs kapsamında sunulan pratik çalışmalar ve araçlar şunlardır:

Rol Yapma ve Simülasyonlar: Günlük yaşam senaryoları üzerinden rol yapma ve simülasyonlar, öğrencilerin pratik konuşma becerilerini geliştirmelerine olanak tanır.

Örnek Sınavlar: Gerçek sınav formatını taklit eden örnek sınavlar, öğrencilerin sınav formatına ve zaman yönetimine alışmalarını sağlar.

İnteraktif Alıştırmalar: Çevrimiçi platformlar aracılığıyla sunulan interaktif alıştırmalar, öğrencilerin dil bilgisi, kelime bilgisi ve dinleme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

İkili gruplar ve sınav partnerleri: Öğrenciler, birbirlerinin konuşmalarını değerlendirir ve yapıcı geri bildirimde bulunur, bu da öğrenme sürecini destekler ve öğrenciler arası etkileşimi teşvik eder.

Diplomat Akademi’nin A1 aile birleşimi sınavına hazırlık kursu, öğrencilerin sınavı başarıyla geçmeleri için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Özelleştirilmiş öğrenme planları, çeşitli öğretim metodolojileri ve pratik uygulamalarla, kurs her öğrencinin dil öğrenme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. İşte kursun sunduğu bazı ek avantajlar ve uygulamalar:

Gerçek Hayat Senaryoları Üzerine Çalışmalar

Öğrenciler, gerçek hayatta karşılaşabilecekleri durumları simüle eden çalışmalar yaparak, öğrendiklerini pratikte uygulama fırsatı bulurlar. Bu senaryolar, alışveriş yapma, doktora gitme, arkadaşlarla buluşma gibi günlük durumları içerir. Bu tür çalışmalar, öğrencilerin öğrendikleri dili doğal ve gerçekçi bir bağlamda kullanmalarını sağlar, böylece dil becerilerini daha etkili bir şekilde pekiştirmelerine olanak tanır.

Dijital Platformlar ve Uygulamalar

Diplomat Akademi, öğrenme sürecini desteklemek için çeşitli dijital platformlar ve uygulamaları entegre eder. Bu araçlar, öğrencilere 7/24 erişim sağlar, böylece ders dışında da dil pratiği yapabilirler. Kullanılan uygulamalar, kelime öğrenme, dil bilgisi pratikleri, telaffuz alıştırmaları ve dinleme pratikleri sunar. Bu teknolojik araçlar, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilebilir ve onların öğrenme hızına göre ayarlanabilir.

Geri Bildirim ve İlerleme Takibi

Kurs boyunca, öğrenciler düzenli olarak geri bildirim alır ve ilerlemeleri yakından takip edilir. Eğitmenler, bireysel öğrenme hedeflerine ulaşmada öğrencilere rehberlik eder ve onlara özel tavsiyelerde bulunur. İlerleme raporları ve değerlendirme sonuçları, öğrencilerin güçlü yönlerini ve geliştirilmesi gereken alanları belirlemelerine yardımcı olur.

 

Almanca Dil Kursu Materyalleri ve Kaynaklar

Almanca kursu ve almanca a1 kursu öğrencilerine özel materyaller sunuyoruz. Bu materyaller, dil öğrenme sürecini kolaylaştırır. Sınıf içi eğitimi desteklerken öğrencilerin evde de öğrenmeyi sürdürmelerini sağlar.

İnteraktif ders materyallerimiz, almanca kursu öğrencilerinin becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Gerçek dünya senaryoları için onları hazırlar. Öğrencilere hem bağımsız olarak pratik yapma imkanı tanır hem de grupta çalışmayı severler.

 • Kelime ezberlemeye yarayan kelime kartları ve zengin görsel ve işitsel materyallerle desteklenmiş dersler
 • Gerçek hayat senaryolarına dayalı etkileşimli alıştırmalar
 • Mobil uyumluluk sayesinde her yerde öğrenme imkanı

Almanca a1 kursu seviyesinde ki öğrenciler için özel içeriklerimiz var. Bu materyaller, Almanca öğrenmeye yeni başlayanlar için çok uygun. Öğrencilerin öz güvenlerini artırır. Dil öğrenme sürecini kolay ve keyifli kılar.

Etkileşimli Canlı Dersler ve Esneklik

Evinizin rahatlığında Almanca öğrenme heyecanı sizinle. Eğitmenlerle doğrudan iletişim kurup hızlı geri bildirim alabilirsiniz. Programlarımız herkesin ihtiyacına göre ayarlanır, böylece her öğrenci kendine göre öğrenebilir. Bu sayede Almanca dil kursundan en iyi şekilde faydalanmış olursunuz.

Canlı Sınıf Ortamı ve Teknolojik İmkanlar

Sanal sınıflarımız, son teknoloji ürünü. İnteraktif tahtalar ve dijital araçlar, dersleri daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirir. Böylece almanca kursu eğitimleri daha keyifli olur ve öğrenciler dersleri kolayca takip eder.

Her öğrenci için başarı çok önemlidir. Almanca kursuna katılımı kolaylaştırmak ve öğrenme hedeflerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla online destek sağlarız.

Goethe A1 Aile Birleşimi Sınavına Özel Hazırlık

Goethe Enstitüsü’nün A1 seviyesindeki sınavına hazırlandığınızı biliyor muydunuz? Kurslarımız, Goethe A1 aile birleşimi kursu olarak tanınıyor ve size sınavı geçme şansı veriyor.

Bu program, sınav için gerekli olan dil bilgisi ve sınav tekniklerini ve size sınavda işe yarayacak stratejileri öğretir. Sınavın her ayrıntısını derinlemesine inceler ve size yol gösterir.

Programımız en iyi aile birleşimi kursu olarak anılmakta ve eski öğrencilerimiz arkadaşlarına, dostlarına, akrabalarına A1 Aile Birleşimi kursunu tavsiye etmektedir.

Kurs Özellikleri

Açıklama

Dil Yapıları

Goethe A1 sınavında başarılı olmak için sadece gerekli olan dil yapılarını öğretir. Gereksiz dil bilgisi öğretilmez. Kurs sonunda 1000 e yakın kelime ezberlersiniz.

Sınav Stratejileri

Sınav anlama ve zaman yönetimi becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Goethe A1 Aile Birleşimi sınavında gereken bilgi ile donatılırsınız.

Öğrenim Materyalleri

Öğrenci profiline göre özel olarak hazırlanmış kitaplar, online kaynaklar, notlar, kartlar sınavda geçmeniz için hazırlanmıştır. Öğrenciye ücretsiz temin edilir.

Eğitmen Desteği

Alanında uzman öğretmenlerin desteğiyle birebir dersler ve ikili gruplar.

Bizi seçerek, Goethe A1 aile birleşimi kursu ile Almanya’ya hazırlanmada iyi bir başlangıç yapmış olacaksınız. Eğitim sürecinde ihtiyacınız olan her şeyde yanınızda olacağız.

Sık Sorulan Sorular

Aile birleşimi vizesi nedir ve neden A1 seviye Almanca gereklidir?

Bu vize, Almanya’da yaşayanların eşlerini yanlarına getirmelerine izin verir. A1 Almanca, günlük hayatta rahatça iletişim kurabilmek için önemlidir.

A1 Aile Birleşimi Kursu nedir ve kimler için uygundur?

Bu kurs, Almanya’daki ailelerine katılmak isteyenler ve aile birleşimi vizesi almak isteyenler içindir. Sizi, Goethe A1 Almanca aile birleşimi sınavına hazırlar.

A1 Aile Birleşimi Kursuna kimler başvurabilir? 

16 yaşından büyük, her eğitim seviyesindeki kişiler başvurabilir. A1 aile birleşimi sınavına hazırlanmak isteyen veya temel Almanca becerilerini geliştirmek isteyen herkes bu kursa katılabilir.

A1 Aile Birleşimi Kursu ne kadar sürer? 

Yoğun A1 Aile Birleşimi sınavı hazırlık kursunun süresi, toplam 20 eğitim günü (4 hafta) sürer. Genel Almanca kurslarımızda her kur yaklaşık 2 ayda tamamlanmaktadır. Birebir özel Almanca derslerinde, öğrencinin talebine ve ders alma sıklığına göre 3-5 hafta arasında tamamlanır. Detaylı bilgi için lütfen Diplomat Akademi iletişim numaralarını arayarak bilgi alın.  https://diplomatakademi.com/iletisim/

A1 Aile Birleşimi Kursu dersleri yüz yüze mi yoksa online mı yapılıyor?

Diplomat Akademi, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre hem yüz yüze hem de online ders seçenekleri sunmaktadır. Güncel program ve ders formatları hakkında bilgi almak için lütfen akademinin resmî web sitesini ziyaret edin.  https://diplomatakademi.com/iletisim

A1 Aile Birleşimi Kursu Ücretleri Ne Kadar ve Ödeme Seçenekleri Nelerdir? 

Güncel, A1 Aile Birleşimi Kurs Fiyatlarını ve ödeme seçeneklerini öğrenmek için lütfen direkt olarak akademi ile iletişime geçin. Şirketler kurs giderlerini faturalandırabilir. İndirim kampanyalarımız, erken kayıt indirimleri için bizi arayın. Taksitli ödeme seçenekleri ve kredi kartı kullanımı seçenekleri için bizi arayın.

A1 Aile Birleşimi Kursuna Kaydolmak İçin Hangi Belgeler Gereklidir? 

Öğrencinin kimlik belgesi, iletişim telefonları ve adres bilgisi ve kurs ücreti ödeme dekontu yeterlidir. Başvuru süreci, detaylı bilgi için Diplomat Akademi’nin kayıt ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Online Aile Birleşimi Kursu’nun yüz yüze eğitime göre avantajları nelerdir?

Online kurs, öğrencilere zaman ve mekan özgürlüğü sağlar. Zaman ve ulaşım tasarrufu büyük avantajlardır.

Almanca kurslarına kaydolmadan önce ne tür bir hazırlık yapmalıyım?

Kursa başlamadan önce Almanca öğrenme sebeplerinizi düşünün. Dil konusunda hazır olmanıza gerek yok, kurslar sizden ilk adımdan itibaren dili öğretir.

Yoğun Aile Birleşimi Kursu nedir ve ne tür bir eğitim yapısı sunmaktadır?

Sevdiklerinize biran önce kavuşmak, vize alabilmek için Yoğun Aile Birleşimi kursu, süreci hızlandırma için düzenlenmiş bir eğitim programını içerir. Ayrıca, şehir dışından kursa katılacaklara önemli bir ekonomik tasarruf sağlar.

 

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
OnlIne Randevu İle %5 İndirim Kazan

En Uygun Başlangıç Fiyatlarıyla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül