Almanca Özel Ders Ankara

 

Almanca özel ders Ankara, Yabancı dil eğitimi bundan birkaç yıl öncesine kadar okullarda oldukça geç başlamakta olan bir eğitimdi. Bu durum örnek derecesinin arttığını anlayan bakanlık bu eğitimlerin önemli olması sebebi el İlkokul 2. Sınıf itibari ile başlanmasına karar vermiştir. Bu durumun temel sebebi dünyada yabancı dil konusunda en geride olan ülkelerden birisi olmamız ve bu açığı kapatabilmemiz konusudur. Bakanlığın bu iyi niyetli düşüncesine karşılık okullarda yeteri kadar yabancı dil eğitimi verilememektedir. Bil hassa İngilizce dışında bir yabancı dil öğrenmek isteyen öğrencinin devlet okullarında nerede ise hiç şansı bulunmamaktadır.

Almanca Öğrenmek İsteyenler

Son zamanlarda diller arasında en büyük tercih edilen dillerden birisi de Almancadır. Bu dil ile ilgili devlet okullarında bir eğitim bulunmamaktadır. Bu dili öğrenmek isteyen kişiler Ankara sınırları içerisinde Diplomat Akademi olarak bir arayış içerisine girmiş durumdadır. Bu dil ve diğer tüm dillerde özel ders imkanı bulunan Diplomat Akademi bu sorunu en iyi şekilde çözmektedir. Bu özel kurslar sayesinde Almanca dili kolaylık ile öğrenilecektir.

Alanında uzman hocaların oldukça eğlenceli yöntemleri ile Diplomat Akademi vasıtası ile sıkılmadan öğrenilecek ve rahat bir şekilde konuşma düzeyine ulaşılacaktır.

Almanca özel ders Ankara Öğrencilere Sağlayacağı Faydalar

  • Odaklanma problemi aşılır
  • Özel ders programı isteğe bağlı programlanır
  • İlgi çekici içeriklerle ders canlı tutulur
  • Farklı bakış açısı geliştirir
  • İhtiyaç duyulan derse yönelik alınır
  • Ezberi değil öğrenmeyi sağlar
  • Verimli sonuçlar elde edilir
  • Ve aklımıza gelmeyen bir çok faydaları mevcuttur

Yabancı Dil Sınavları

Yabancı dil sınavlarına Almanca üzerinden girecek olan kişilerin mutlaka Diplomat Akademi okullarını ve özel kurslarını kullanmaları kendi yararlarına olacaktır. Her yıl yabancı dil sınavlarına giren ve Almanca özel ders Ankara sınırları içerisinde eğitim alan yüzlerce öğrencimiz gururumuz olmayı başarmışlardır. Kursumuzdan faydalanarak dil sınavlarında başarılı olan öğrencilerin birbirlerine tavsiyeleri sonucu her sene ve her dönem yüzlerce başvuru tarafımıza yapılmaktadır. Alanında kendisini birçok platformda ispatlamış olan öğretmenlerimiz ile Ankara içerisinde hizmet vermeye devam etmekte ve sizleri de aramızda görmek istemekteyiz.

Almanca Kursu Ankara hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül