Almanya’da Çalışmak İster Misiniz?

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

İletişim

Almanya’ da Çalışmak mı İstiyorsunuz? Almanya çok yakın zamanda genç işgücü açığını kapatmak için EU dışı ülke vatandaşlarına da ülkede çalışma izni ve vatandaşlık imkanı sunmaktadır. Okulumuz, Alman çözüm ortağı ile birlikte size, bu ülkede iş bulabilmeniz için bir program hazırlamaktadır. Bu program, kabul görmeniz için gerekli Almanca dil eğitiminin Türkiye’ de alınması (en az B2 sertifikası), Almanca CV yazılması ve mülakat teknikleri eğitimleri, Almanya daki denklik kurumlarına verilmek üzere gerekli belgelerin eksiksiz ve düzgün hazırlanması, başvurularının yapılması, gerekmesi halinde Türkiye’ de denklik eğitimlerinin verilmesi, mesleğinize ve eğitiminize uygun işverenlere cv lerinizin gönderilmesi gibi konuları içermektedir. İlk aşamada hemşire, doktor, makine, mekatronik, elektrik ve elektronik, bilgisayar, inşaat mühendisliği alanlarında okuyan öğrencilere ve mezunlarına ve şu anda çalışanlara 40 yaş sınırına kadar bu imkan sunulacaktır. Eylül ayında her seviye için Almanca eğitimlerimiz başlayacaktır. Sizlere yeni bir hayat ve imkan sunabilmenin heyecanını yaşıyoruz. Sizlere daha detaylı bilgi yakın zamanda verilecektir.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
OnlIne Randevu İle %5 İndirim Kazan

En Uygun Başlangıç Fiyatlarıyla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül