Ankara En İyi İspanyolca Kursu

Ankara en iyi İspanyolca kursu araştırması yapan kişiler özellikle o dili öğretecek kişinin İspanyolcayı ana dili gibi bilip bilmediğini araştırmalıdır. Ayrı kurs merkezi hakkında da kapsamlı araştırma yapılması gerekir. En iyi kurs merkezi denilebilmesi içinde kurs merkezinin çok iyi fonksiyonlarının olması gerekir. Bu özellikleri şöyle sıralayabiliriz;

  • İtalyanca eğitimini veren kişinin İspanyolca dil potansiyelinin üst seviyede olması
  • İtalyanca kurs merkezinin kaynak ve metotlarının kalitesi
  • Kur içerikleri ve özelliklerinin iyi olması
  • Ders saatleri ve seviye derecelerinin ayrılması
  • Ders saatine göre ücret uygunluğu
  • Dersliklerin kursiyer sayıların kalabalık olmaması
  • Kurs sonunda verilecek sertifikanın geçerlilik özellikleri

Ankara en iyi İspanyolca kursu araştırması yaparken kişinin bu özellikleri göz önünde bulundurmadı gerekir. Ayrıca öğrenilmek istenen seviyeye göre eğitim alınmalıdır.

Ankara en iyi İspanyolca kursu Kursu Seviyeleri

İspanyolca dili de diğer dil eğitimlerinde olduğu gibi seviye seviye öğrenilmektedir. Kişinin İspanyolcayı öğrenmek isteme nedeni ve seviyesi çok önemlidir.  Bu seviyeleri şöyle sıralayabiliriz.

1.Seviye İspanyolca Kursu(Başlangıç Seviyesi); Bu seviyede kişi İspanyolca kendini tanıtma, günlük hayatta kullanılan kelimeleri anlama ve anlatacak kadar öğrenmesidir. Özellikle ispanya gezisi yapacak kişilerin ya da herhangi nedenlerle orta seviyede İspanyolca konuşacak kişilerin alacağı dil eğitimidir.

  1. Orta Düzeyde İspanyolca Kursu; İspanyolca derslerinin bu seviyede alınabilmesi için başlangıç seviyesinde İspanyolca biliyor olmak gerekir. Bu seviyede daha ayrıntılı olarak İspanyolca konuşulur ve anlaşılır. Ankara en iyi İspanyolca kursu araştırması yaparken bu seviyede eğitim verecek olan öğretmenin çok iyi derecede İspanyolca biliyor olması gerekir.
  2. İleri Düzeyde İspanyolca Kursu; İleri derecede İspanyolca derslerinin alındığı seviyedir. Bu seviyede ders alınabilmesi için İspanyolcayı biliyor olmak gerekir. Dile ait tüm ayrıntıların öğrenildiği bu aşamada kişi İspanyolca metin yazabilir, kitap okuyabilir ve hatta çeviriler yapabilir. Dil eğitimini veren kişinin ana dilinin İspanyolca olması ya da İspanyolcayı ana dili gibi bilmesi şarttır.

Görüldüğü üzere dil eğitimi kademeli bir şekilde öğrenilmektedir. Sıfırdan bu dil hakkında eğitim almak için uzun bir sürenin ayrılması gerekir. Kurs merkezinin, eğitim veren kişinin ve kursiyerin potansiyeli öğrenme hızını arttıracaktır.

 

Ankara İngilizce Kursu ve Diğer dil ve kariyer kurslarımız için tıklayınız

 

[stars_rating_avg]

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül