Ankara En İyi İtalyanca Kursu

Ankara en iyi İtalyanca kursu araştırarak İtalyanca eğitimi almak isteyen birçok kişi vardır İtalya’nın tarihi özellikleri kültürü sineması ve doğal güzellikleri ile Avrupa’nın en güzel ülkeleri arasında olması bu ülkeye gitme isteğini arttırmıştır. Ülkenin doğaüstü güzelliklerini görmek ya da İtalya’da eğitim almak isteyen kişiler dil eğitimi kurslarına yoğun ilgi göstermektedir.  Avrupa Birliği, İtalyanca, İsviçre,  San Marina, Vatikan, Hırvatistan ve Slovenya ülkelerinde İtalyanca resmi dil olarak kabul edilmiştir.

 

Tarihi ve turistik bakımdan 60 milyondan fazla insanın konuşturduğu İtalyanca ülkemizde de birçok kişi tarafından aktif olarak konuşulmaktadır. Hiç İtalyanca bilmeyen kişiler, İtalyanca kursları sayesinde dil eğitimi için ilk adım atılabilir.

 

Ankara en iyi İtalyanca kursu araştırılırken dersliklerin teknolojik ekipmanların ve öğrenim sürecinin hızlı ve kaliteli olması son derece önemlidir.  Görsel materyaller ve interaktif eğitim sisteminin var olması dil kursunun potansiyelini ve kendisine olan ilgiyi arttırmaktadır.  Kursiyerlerin istek ve gayretleri ile doğru orantılı olan İtalyancayı öğrenme seviyesi, kurs merkezinin eğitim kalitesi ile daha kısa sürede olacaktır.  İtalyanca kursları sonunda birçok kişi İtalyancayı okuma, yazma, konuşma ve dinleme özelliklerine sahip olmaktadır.  Kursun kişiye vereceği eğitim ve kişinin ne amaçla kursa gittiği son derece önemlidir.

Ankara en iyi italyanca Kursu Seviyeleri

Ankara en iyi İtalyanca kursları araştırması yaparken öğrenmek istenen İtalyanca seviyesi de önemlidir. İtalyanca kursları genel olarak üç seviyede verilmektedir.

  • Seviye 1 Başlangıç (Seviyesi A1-A2); Başlangıç seviyesi İtalyanca kursunda temel alınan kıstas,, öğrenciye kendisini kısaca tanıtması ve basit açıklamaları anlayarak cevap verme yetkisini kazanmasıdır.
  • 2 seviye İtalyanca kursu (Orta seviye B1 B2); Orta seviye İtalyanca kursunu tamamlayan öğrenciler kendi fikirlerini deneyimlerini ayrıntıya girmeden aktarabilirler. Kişisel mektup ve kısa metinler yazarak çeşitli konularda telefon görüşmesi yapabilirler.
  • 3 seviye İtalyanca kursu (İleri seviye C1-C2); İleri düzey İtalyanca kursunda öğrenci kültürel metin ve yazışmaları kolaylıkla anlayarak analiz edebilir. Bu metinler hakkında görüşlerini rahatça ifade ederek rapor yazabilir İtalyancayı akıcı bir şekilde konuşarak kendi tezlerini yaparak savunabilir.

İtalyanca kursları hakkında araştırma yapmadan önce kurs hakkında ve öğrenilmek istenen seviye hakkında bilgi edinilmelidir.

[stars_rating_avg]

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül