Ankara İngilizce Konuşma Kursları Tavsiye : Diplomat Akademi

Ankara İngilizce Konuşma Kursları Tavsiye

Ankara İngilizce konuşma kursları arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Diplomat Akademi ingilizce konuşma kursu olarak sizleri KONUŞTURUYORUZ !
İngilizce artık Dünya’nın ortak dili. İngilizce konuşabildiğimiz zaman hemen hemen tüm Dünya’da işlerimiz kolaylaşıyor insanlarla anlaşabiliyoruz. İngilizce konuşmak sadece insanlarla anlaşmamız için gerekli değil. Aynı zamanda kendi hayatımımızı sürdürebilmek için de ingilizce konuşma gerektiği durumlar olabiliyor. İş bulabilmek için de , bulduğumuz işte yükselebilmek için de, yurtdışında bir tatile gidebilme için de ingilizce konuşabilmek gerekiyor.

Öncelikle Genel ingilizce kurslarımız hakkında bilgi verelim.  Genel İngilizce olarak adlandırdığımız kurs belli aşamalardan oluşan ve her aşama için ayrı bir sınavın yapıldığı kurslardır. Her aşamada başarı sağlayan kursiyerler bir sonraki aşamaya katılım için hak kazanmaktadır. Genel ingilizce seviyeleri; Başlangıç (Starter), Temel (Elementary), Orta Öncesi (Pre Inermediate), Orta (Intermediate), Orta üst (Upper Internediate ), İleri (Advanced) olarak belirlenmiştir. Bahsettiğimiz bu seviyeler Avrupa dil standartları dahilinde A1,A2,B1,B2,C1,C2 şeklinde ifade edilmektedir.

Ankara i̇ngilizce konuşma kursları tavsiye Her seviye için uygulanan ders saatleri 80 ile 100 saat arasında farklılıklar göstermektedir. Genel ingilizce eğitiminde uygulanan birtakım aktiviteler nedeniyle bu saatlerde artışlar söz konusu olmaktadır. Her bir seviye için uygulanan sınav sonrasında yetersiz olan kursiyerler bir üst seviyeye geçmek için yeniden bu seviyeyi almalı ve başarılı olmalılar.

İngilizce Konuşma Kursları Kimler İçin Uygundur ?

Bu kurslarımızdan İngilizce konuşma seviyesini geliştirmek isteyen herkes faydalanabilir. Genel İngilizce kurslarında her kursiyer kendi seviyesine uygun sınıflarda eğitim göreceği için etkili bir öğretim sağlanmaktadır. İngilizce öğreniminde kursiyerler kendilerince pratik yaparak İngilizce öğrenim süresinde kendilerini daha hızlı şekilde geliştirebilirler. Kurs sonrası kursiyerler İngilizce dil bilgisi, kelime ve telafuz bilgisi, okuma ve anlama, yazma, konuşma, dinleme ve yorum yapma becerilerini kazanarak donanımlı bir İngilizceye sahip olabilirler.

Ankara İngilizce Konuşma Kursları Tavsiye : Diplomat Akademi

Ankara i̇ngilizce konuşma kursları tavsiye İngilizce konuşmak birçok kişi için çok zor olarak görünse de, seviyelerine göre bir başlangıçla katılacak oldukları kursalar ile aşama aşama ilerleme sağlanabilir. Bu şekilde İngilizce öğrenmek her birey için sistemli bir çalışma ile oldukça kolaydır. Genel İngilizce kursları ile kursiyerin İngilizce seviyesi belirlenmesi sonrası her aşamada gerçekleştirilen yazma, okuma, dinleme ve konuşma aktiviteleri ile birlikte gerçekleştirilen sistematik bir eğitim başarıya açılan önemli bir kapıdır. İş, eğitim ve sosyal hayatta kullanabileceğiniz İngilizce ile hem kariyerinizde hem sosyal yaşamınızda hem de eğitim planlamalarınızda bir adım öne geçebilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kursu Fiyatları Kampanya’da !

Ankara i̇ngilizce konuşma kursları tavsiye

Sen de İngilizce konuşamadığı için üzülenlerden misin ? Artık üzülmene gerek yok 🙂 Diplomat Akademi’de ingilizce konuşma kurslarında cazip fiyat kampanyaları başladı. İngilizce konuşma seviyeni belirlemek ve sana özel sınırlı sayıda indirimleri yakalamak için 0312 433 1881 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir, İletişim sayfamızdan seni aramamız için form doldurabilirsin.

 

 

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül