Ankara Yabancı Dil Kursları

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

İletişim

Diplomat Akademi Ankara Yabancı Dil Kursları

Diplomat Akademi, Ankara yabancı dil kurslarının önde gelen sağlayıcısıdır ve Kızılay, Ankara’da kariyer ve yabancı dil kursları vermek için kurmuştur. Yabancı dil kurslarımız akşam yapılır ve İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Çince, İbranice,Rusça ve Osmanlıca dillerinde mevcuttur.

Kurs ayrıntıları:

Diller: İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Çince, İbranice,Rusça, Osmanlıca
Seviyeler: Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye
Başlangıç ​​tarihleri: 0312 433 18 81 | Yabancı Dil İletişim: 0507 051 90 36 | Kariyer İletişim: 0507 051 90 35 bilgi alınız.
Dersler: 10 hafta boyunca haftada bir akşam 2 saatlik bir ders (toplam 20 saat)
Sınıf büyüklüğü: En az 4 / en fazla 12 öğrenci
Şunlar için idealdir: Uzun süreli öğrenme ve temel bilgileri öğrenmek isteyenler veya tatilden önce mevcut dilleri geliştirmek.
Bu yabancı dil kursları, sınıf dışında kullanmak için pratik dil becerilerine odaklanan, tam nitelikli, ana dili konuşan öğretmenler tarafından verilmektedir. Yabancı dil kursları akşamları düzenlenir ve konuşmanın ana dil becerilerini uygulamak için çeşitli öğretim yöntemlerini kullanarak canlı, eğlenceli ve ilgi çekicidir; dinleme; okuma ve yazma. Her şeyden önce sosyal oldukları ve benzer düşünen insanlarla tanışmanız ve sınıfınızı kendinden emin ve ilhamlı bırakmanız garanti edilir!

Uzman yabancı dil kursları web sitemizden rezervasyon yapın : diplomatakademi.com

Diplomat Akademi hakkında

Hakkımızda

Kişisel gelişim ve kariyer hedefleriniz için yeni bir yabancı dil öğrenmek ya da bildiğiniz yabancı dili geliştirmek için doğru adrestesiniz. Amacımız sizlere, grup derslerinde, ya da birebir özel derslerde modern eğitim yöntemleri kullanarak bir yandan yabancı dil bilmenin özgüvenini kazandırırken, diğer yandan hayat boyu sürecek dostluklar kurmanızı sağlamaktır.

Akademik sınav hazırlığı programlarımız, en kısa zamanda sonuç odaklı, etkin ve çözümler sunmayı hedeflemektedir. Ankara’nın en iyi yabancı dil ve kariyer eğitim merkezi olma yolunda ilerleyen Diplomat Akademi olarak, alanında uzman eğitmenlerimiz , sosyal olanaklarımız ile sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Adres:
Fidanlık Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No: 21 Kat: 2
Kızılay Çankaya Ankara

İletişim:
0312 433 18 81

Yabancı Dil Whatsapp: 0507 051 90 36

Kariyer Whatsapp: 0507 051 90 35

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
OnlIne Randevu İle %5 İndirim Kazan

En Uygun Başlangıç Fiyatlarıyla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül