Eğitim Kurumlarına Sonuç Gönderim Talebi

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

İletişim

Sınav Sonuçlarının Okul ve Kuruluşlara Gönderilmesi

Sınav Rapor Formları iki (2) yıl geçerlidir ve sınav sonuç belgesi gönderimi bu süre dolana kadar talep edilebilir. Başvurduğunuz okul ya da kurum, sınav sonuçlarını elektronik olarak kabul ediyorsa, sonuçlar IDP IELTS Türkiye tarafından herhangi bir ücret talep edilmeksizin günde 5 adedi geçmeyecek şekilde sınırsız sayıda gönderilebilir. Kurumlara gönderilen sonuçların takibi adaylar tarafından yapılmalıdır.
Eğer göndermek istediğiniz kurum elektronik gönderim kabul etmiyorsa, gönderiler hard copy olarak yapılmaktadır. Sınav Sonuç Belgesi gönderilmesi istenirse, gönderilecek olan Sınav Sonuç Belgelerinin her biri için 10TL TRF ücreti ve DHL kargo ücreti ödenmesi gerekmektedir.
Sınav Sonuç Belgelerinin gönderimi DHL ile yapılmakta ve kargo ücreti adaydan talep edilmektedir. Sonuç Belgeleriniz sadece doğrudan seçtiğiniz kuruluşlara gönderilecektir.
Gönderim talebinizin yerine getirilmesi icin lütfen İlave Sınav Rapor Formunu doldurunuz ve buraya yükleyiniz.

Formu görüntülemek ve indirmek için lütfen tıklayınGelecek ücret bilgisine göre kargo masraflarını aşağıdaki banka hesabına ödediğinizi gösteren dekontu eklemeyi unutmayınız.

Banka: GARANTI BANK
Hesap Adı: IDP EDUCATION
IBAN: TR55 0006 2001 6710 0006 2959 88
Lütfen açıklama bölümüne tam adınızı ve “TRF gönderim ücreti” yazmayı unutmayınız.
ÖNEMLİ NOT: IDP IELTS TURKEY, sistemde oluşabilecek teknik hatalardan ve formda bildirilen adres/departman hatalarından sorumlu değildir.

Formu doldurduktan sonra buradan gönderebilirsiniz

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
OnlIne Randevu İle %5 İndirim Kazan

En Uygun Başlangıç Fiyatlarıyla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül