Fransızca özel ders verenler Ankara

FRANSIZCA ÖZEL DERS VERENLER ANKARA

Tarihsel ve romantik ülkelerin başında Fransa gelir. Bu yüzden Fransa’nın ana dili olan Fransızcayı öğrenmekte ayrı bir ayrıcalıktır. Fransızca çok köklü bir dildir. Ve Dünya’da yaklaşık 200 milyon kişi Fransızca konuşmaktadır. Tarih ve romantiklik dışında Fransa, moda, sanat, bilim ve girişimcilik ülkesidir.

Fransızca, dünya çağında eğitim, ticaret ve siyaset alanında çok tercih edilen bir dildir. Mimari, gastronomi, sanat ve moda sektörleri Fransızcayı bilinmesi gereken diller arasında kabul etmektedir. Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, UNESCO, NATO ve Avrupa Konseyi gibi önemli kuruluşlarda resmi dil olarak kullanılır.

Son zamanlarda Fransızca dilinin önemi fark edilmiş ve talep artmıştır. Çünkü uluslararası diller arasında kabul edilir. Uluslararası bir dil olduğu için kariyerinde yükselmek isteyen kişilerin Fransızca bilmesi şarttır!

Fransızca özel ders verenler Ankara gibi büyük şehirlerde Fransızca özel dersi vermektedir. Toplam 8 sınıfımız vardır ve her sınıfta en fazla 5 öğrenci bulunur. Bunun nedeni, öğrenme kalitesini arttırmaktır. Ekibimizde uzman kişilerden oluşmaktadır.

Avrupa dil portföyü, Fransızca eğitimini 6 kurda tamamlanmasına karar vermiştir. Bunlar; Elementarie A1-A2 temel, Intermediare B1-B2 orta, Avance C1-C2 seviyeleridir. Özel derslerde bir kur 45 derste tamamlanır. Grup derslerinde ise bir kur 80 derste tamamlanır.

Diplomat Akademi’nin Diğer Özel Ders Verenlerden Farkı Nedir?

Fransızca özel ders verenler Ankara alanında bir numara olan Diplomat Akademi,  Fransızca derslerinde  “Tout Va Bien” kitabını kullanmaktadır. Bu sayede Fransızca kolay öğrenebilmektedir.

Bir dil ezber yapılara öğrenilmez. Dinleme, konuşma, okuma ve yazma unsurlarının iyi olması gerekir. Bunlar da iyi bir kitap ile olmaktadır. Ankara Fransızca kursu konusunda profesyonel hizmet veren Diplomat Akademi, “Tout Va Bien” kitabı ve uzman kadrosu sayesinde bol pratik yaparak ileri derece Fransızca öğretilmektedir.

Sizde Fransızcayı ana diliniz gibi konuşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül