Hızlandırılmış İngilizce Kursu Ankara 2021 Eğitimlerimiz Devam Ediyor

Hızlandırılmış İngilizce kursu Ankara

Globalleşen dünya da artık ikinci anadil olarak İngilizce dili kabul edilmekte ve dünyanın her köşesinde ulusal dilin yanında İngilizce dili geçerli olmaktadır.  Eğitim, iş ve normal hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz İngilizce için kaliteli eğitim veren, tecrübeli eğitimci kadrosuna sahip olan bir Hızlandırılmış İngilizce kursu Ankara tercih etmeli, zamanımızı ve paramızı boşa harcamamalıyız. Doğru bir tercih hayatımızın şekillenmesinde ve yönlendirilmesinde yardımcı olacak ve bize yön verecektir. Ankara bölgesinde çok sayıda İngilizce kursu olmasına karşın sahip olduğumuz eğitim tesisleri,  eğitim için kullandığımız uluslararası kabul görmüş İngilizce kaynaklar ve eğitim sistemi ile İngilizce kursu olarak öğrencilerimize tüm yaş gruplarında birebir ve sınıf olarak eğitim veriyoruz.

Hızlandırılmış İngilizce Kursu Eğitim Detayları

[su_table class=”tablorenk”]

GÜNLER   BAŞLANGIÇ   BİTİŞ   HAFTA(DERS)   TOPLAM HAFTA   FİYAT 
Pazartesi 13:30 16:30 20 4 499 TL
Salı 13:30 16:30 20 4 499 TL
Çarşamba 13:30 16:30 20 4 499 TL
Perşembe 13:30 16:30 20 4 499 TL
Cuma 13:30 16:30 20 4 499 TL

[/su_table]

Gerek iş hayatınızda gerek eğitim hayatınızda ihtiyaç duyacağınız İngilizce için kursumuzun tüm kaynaklarından yararlanabilir, kısa süre de istediğiniz İngilizce seviyesine gelebilirsiniz. Hızlandırılmış İngilizce kursu Ankara olarak öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini ölçerek sınıflara ayırıyor, ihtiyacı olan öğrencilerimize birebir eğitimler vererek hızlı bir öğrenme süresi geçirmelerini sağlıyoruz.  Sahip olduğumuz eğitim tesisleri, konuşma odaları, yabancı eğitimci kadrosu ve uluslar arası sertifika sistemine göre vermiş olduğumuz eğitim ile tüm dünya da geçerli bir sertifikaya sahip olabiliyorsunuz.  Ankara’nın en fazla tercih edilen Hızlandırılmış ingilizce kursu Ankara olarak öğrencilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre bir kurs program hazırlayıp öğrencilerimizi  bu programa tabi tutuyor,  öğrencilerimize quiz ve sözlü sınavlara tabi tutarak gelişim düzeylerini inceliyoruz.

Günümüz şartlarında istediğiniz gibi bir işe sahip olmak, iyi bir İngilizce ile dünyayı dolaşmak, günlük hayatınızda ihtiyacınız olan İngilizceyi akıcı konuşmak ve konuşulan İngilizceyi eksiksiz anlayabilmek için  mutlaka bir İngilizce kursundan yardım almanız gereklidir. Diplomat Akademi Hızlandırılmış ingilizce kursu Ankara olarak İngilizcenin insan hayatındaki yerini biliyor ve sizlere akıcı bir İngilizce konuşmak için en pratik yöntemleri sunuyoruz. Kurs sonunda alacağınız A1, A1, B1, B2 ve c sertifikaları dünyanın her köşesinde geçerli olacağı için hayatı artık daha global yaşayabiliyorsunuz. Hiç İngilizceniz olmasa dahi  kurs sonunda profesyonel İngilizce konuşan ve konuşulan tüm aksanları anlayabilen bir seviyeye geliyorsunuz. Konuşma odaları ile günlük konuşma ve iş İngilizcesi ile ilgili eksiklerinizi giderebiliyor ve profesyonel bir insan haline geliyorsunuz.

Hızlandırılmış İngilizce kursu Fiyatları

İngilizce kursu fiyatları hali hazırdaki İngilizce düzeyinize göre alacağınız kur miktarına göre değişmekte olup, gireceğiniz İngilizce testi ile İngilizce seviyenizi öğrenebilirsiniz. İngilizce seviyenizi öğrendikten sonra eğitim danışmanlarımız ile ortak bir Hızlandırılmış İngilizce kursu programı eğitim takvimi oluşturarak almanız gereken kur sayısını ve bu kur sayısı sonrası çıkan Hızlandırılmış İngilizce kursu Ankara fiyatları öğrenmeniz mümkün. Daha detaylı bilgi alabilmek için 0312 433 1881 numaralı hattımızdan bizi arayabilir, 0507 051 90 36 whatsapp hattımızdan bizlere hızlandırılmış İngilizce kursu fiyatları sorabilirsiniz.

İlgili Eğitimlerimiz :

Diğer Kurslarımız için tıklayınız : Ankara İngilizce Kursları

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül