Hızlandırılmış Toefl Kursu Ankara Eğitimlerimiz Devam Ediyor..

TOEFL; açılımı Test Of English As a Foreign Language olan,  kişilerin yabancı dil seviyelerini ölçerek uluslar arası geçerli bir dil seviye sertifikası vererek istediğiniz üniversite de eğitim görmenizi sağlayan bir yabancı dil yeterlilik sınavıdır. Diplomat Akademi olarak Toefl Kursu eğitimlerimizin yanında hızlandırılmış toefl kursu ankara eğitimlerimiz ile siz değerli öğrencilerimize farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz.

Hızlandırılmış Toefl Kursu Ankara

Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da üniversiteler tarafından istenilen toefl puanı için bir toefl kursu  bulmak oldukça önemli bir adım olacaktır. Amerikanın New Jersey eyaletinde  yer alan Educational Testing  merkezi tarafından dünyanın çeşitli yerlerinde  yapılan toefl sınavı  dünya genelinde eğitim veren 4000 civarında üniversite ve kolej tarafından kabul edilmektedir. Eğitim hayatı dışında iş hayatında da geçerliliği olan toefl sınavından yüksek bir puan almak geleceğinizi garanti adına almak için hayati öneme sahiptir.

Özellikle yüksek lisans veya doktora programlarında eğitim görmek isteyenler

Yurt dışı üniversiteleri tercih ettiği günümüzde üniversiteler kendilerine başvuran  öğrencilerden toefl sınav puanı istemektedir. Yabancı dil yeterliliğini belgeleyecek  olan toefl sınavından yüksek bir puan almak.

Kariyerinize iyi bir üniversite de devam etmek için bir Hızlandırılmış Toefl Kursu Ankara  bulmalı, sınav tekniklerine göre hazırlanan eğitim programları yardımı ile yüksek puanlar almayı garanti etmelisiniz. Dünya genelinde 4000 den fazla eğitim kurumunun kabul ettiği toefl puanı yine dünyanın çok çeşitli yerlerinde bulunan büyük firmaların iş gücü alımında istedikleri puan türü haline gelmiştir.

Hızlandırılmış Kurs Nasıl olur ?

  • Okuma,
  • dinleme,
  • konuşma,
  • yazma

gibi dört farklı alandan oluşan sınav  aynı zamanda 4.5 saat gibi çok uzun bir süre de yapılmaktadır.   Çok uzun süren toefl sınavında süre yönetimi ve zamanı doğru kullanım hayati öneme sahip olduğu için bir Hızlandırılmış Toefl Kursu Ankara’da  yardım alınarak sınav esnasında zaman yönetimi hakkında da eğitim alınmalıdır.

Sınav içeriği ile hazırlanan etkili çalışma programları içinde sizlere zaman yönetimini de  öğretiyor ve sizlere sınav süresini en iyi şekilde yönetme imkanı da sağlıyoruz.

Ayrıca sınav konularını içeren etkili hazırlık süreci içinde sizlere yabancı hocalar eşliğinde sınav teknikleri eğitimleri de vererek kendinizi sınava en iyi şekilde hazırlama imkanı da sunuyoruz Hayatınızı yönlendirecek ve dünya genelinde 4000 eğitim kurumunun yanında farklı büyük şirketler tarafından da geçerliliği kabul edilen toefl sınavı için toefl kursu seçimi hayati öneme sahiptir.

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül