İngilizce Soy Ağacı Ödevi Nasıl Yapılır

İngilizce dersiniz için ingilizce soy ağacı ödevi verdiyse aşağıdaki görseller size yardımcı olabilir. İngilizce soy ağacı ödevi nasıl yapılır merak etmeyin. Bu görseller ile soy ağacı proje ödevinizden yüksek puan alacaksınız. Diplomat Akademi olarak her yaşta ingilizce eğitimleri veriyoruz  “Ankara ingilizce kursları”mıza da göz atmayı ihmal etmeyiniz.


 

Öncelikle yaşayan en büyük akrabalarınızı en üstte yazın , bunlar genelde Büyükanne ve Büyükbaba’dır (Nine , Dede ). Sonra altına anne, baba, amca , hala, teyze, dayı gibi üst kuşak akrabalarınızı ve onların da altına kız kardeş, erkek kardeş, kuzen gibi ikinci nesil akrabalarınızı yazın. Tabii ki ingilizcelerini yazmalısınız. Grandmother Büyükkanne , Grandfather Büyükbaba, Father Baba , Mother Anne , Uncle Dayı , Aunt Teyze Hala , Sister kız kardeş , brother erkek kardeş anlamına gelmektedir.

 

İngilizce soy ağacı resimlerini bilgisayarınıza kaydedip çıktısını alabilirsiniz. Bu resimlerdeki soy ağaçlarını her sınıf kullanabilir. 3 sınıf ingilizce soy ağacı nasıl yapılır veya 4 sınıf ingilizce soy ağacı nasıl yapılır diye endişelenmeyin tüm sınıflara göredir.

 

 

Bazı öğretmenler İngilizce soy ağacı proje ödevi olarak verebilir. Siz de proje ödevlerinizde kullanabilirsiniz. Veya ingilizce soy ağacı etkinliği yaparken faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

İngilizce Öğrenerek Evde Yapabileceğiniz İşler,

İngilizce öğrendiğinizde evinizde çeşitli forum sitelerinden İngilizce makale işleri alarak aylık ciddi gelir elde edebilirsiniz, yada İngilizce çeviri yaparak günde bir kaç saat ayırarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu arada kurumsal firmalara İngilizce SEO hizmeti vererek, aylık sabit ücretler kazanabilirsiniz.

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül