İSPANYOLCA ÖZEL DERS ANKARA

 

İspanyolca özel ders Ankara; İspanyolca, evrensel bir dildir. Diğer adı Kastilyadır ve 21 ülkede resmi dil olarak kabul edilir. Dünya’da yaklaşık 400 milyon kişi İspanyolca konuşabilmektedir. Bu da İspanyolcayı, Dünya’da en çok konuşulan ikinci dil haline getirmiştir. Hatta Amerika’da İngilizceden sonra konuşulan ikinci dildir.

Bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi, kolay ve rahat bir dildir. Ülkemizde de tercih edilmektedir. Yapı olarak birçok dili barındırır. İngilizce ile ortak kelimeleri ve Türkçe ile ses benzerliği vardır. Latin ülkelerinde çok tercih edilir. Özellikle de Latin Amerika’da kültürel bir kapı açar.

İspanyolca Eğitimi Nereden Alınır?

İspanyolca eğitimi veren birçok kuruluş vardır. Ancak iyi bir kuruma gitmelisiniz. Yoksa maddi ve manevi birçok kayıp yaşarsınız. İspanyolcayı da öğrenemezsiniz.

İspanyolca  alanında Diplomat Akademi, dil eğitimi vermektedir. Bu dillerden biri de İspanyolcadır. İsterseniz özel olarak isterseniz de gruplar halinde ders alabilirsiniz. Özel ders, grup derse göre daha kısa sürer. İkisinde de aynı sonuç alınır.

İspanyolca özel ders Ankara Öğrencilere Sağlayacağı Faydalar

  • Odaklanma problemi aşılır
  • Özel ders programı isteğe bağlı programlanır
  • İlgi çekici içeriklerle ders canlı tutulur
  • Farklı bakış açısı geliştirir
  • İhtiyaç duyulan derse yönelik alınır
  • Ezberi değil öğrenmeyi sağlar
  • Verimli sonuçlar elde edilir
  • Ve aklımıza gelmeyen bir çok faydaları mevcuttur

Diplomat Akademi’de Ankara İspanyolca Kursu Nasıl Verilir?

İspanyolca özel ders Ankara konusunda kaliteli eğitim veren Diplomat Akademi’nin, İspanyolca SEO eğitim programı standarttır. Yani ister özel ders isterse grup dersleri olsun aynı aşamalar uygulanır. Sadece süreler de değişiklik olur. Uygulanan standart, ELP standartlarıdır. 6 kur vardır. Bunlar; Inicial A1-A2 temel seviye, Intermedio B1-B2 orta seviye ve Avanzado C1-C2 ileri seviyeleridir. Özel derslerde 45 ders, grup derslerinde 80 ders bulunmaktadır.

Öğrencinin İspanyolcayı ana dili gibi konuşması hedef alınır. Hem akademik hem de konuşma alanında zorluk yaşanmaz. Çünkü okuma, yazma, dinleme ve konuşma esas alınır. Bol pratik yaptırarak ezberden uzak durulur. Grup dersleri en fazla 5 kişiliktir.

Unutmayın, öğrenmenin yaşı yoktur. Özellikle bir yabancı dil için hiç geç değildir. Daha fazla bilgi almak ve İspanyolca özel ders Ankara alanında zirve de yerini almış olan Diplomat Akademi avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül