Kampanyalar

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

İletişim

Sağlık Alanında Almanya’’da Kariyer Yapmak İsteyen Profesyonellere ve Öğrencilere Müjde!

İleri Genel Almanca ve mesleki sağlık dil eğitimi, doktorlar, diş hekimleri, eczacılar veya hemşireler gibi sağlık çalışanlarından Almanya da kariyer fırsatları konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri çözüm ortağımız,
MASK Zentrum Alman Dil Eğitim Okulu ,
sorularınızı ilk elden cevaplamak ve sizlere mesleki yeterlilik prosedürleri, Almanya’da izlemeleri gereken yol ve oradaki sınav hazırlık süreci üzerine bilgi vermek ve okulun danışmanlık hizmetlerini tanıtmak üzere;
Michael Hertlein
28 Nisan 2023 tarihinde online; 19:30
29 Nisan 2023 tarihinde, canlı*, 16.00

ile “Sağlık çalışanlarına Almanya Kapısı” adlı tanıtımları yapmak ve sorularınızı cevaplamak üzere Iki sunum gerçekleştirilecektir.
MASK Zentrum , bugüne kadar yüzlerce öğrenciye online ve canlı B2, B2+ ve C1 eğitimi vermiş, mesleki sağlık denklik sınavlarına hazırlarınmalarına (Fachsprachenprüfung) yardımcı olmuştur. Yine yüzlerce yabancı sağlık profesyonellerin Almanya’da işe yerleşmelerinde ve mesleki niteliklerinin tanınmasında destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Almanya’da izlemeleri gereken yol ve oradaki sınav hazırlık süreci üzerine bilgi verilecek yayınımıza ilgilenen bütün sağlık çalışanlarını davet ediyoruz. 😊 Yayında sorulmasını istediğiniz sorularınızı paylaşımımızdaki soru bölümüne bırakmayı unutmayın🤗
Diplomat Akademi den Almanca grup ya da özel ders eğitimi almak isteyen tüm katılımcılara toplam ücretten %15 indirim yapılacaktır.

*Diplomat Akademi, Konur Sokak No,21/9 Kızılay-Ankara

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
OnlIne Randevu İle %5 İndirim Kazan

En Uygun Başlangıç Fiyatlarıyla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül