Sınav Sonucu İtirazı

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

İletişim

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_custom_heading source=”post_title” use_theme_fonts=”yes” el_class=”no_stripe”][vc_column_text]

Sınav sonucundan memnun değilseniz, sınav tarihinden sonraki altı hafta içerisinde sonuçların yeniden incelenmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için 160AUD (Avustralya Doları) ya da o güne ait güncel T.C. Merkez Bankası kurundan ( Güncel Kur için tıklayınız ) Türk Lirası karşılığı inceleme ücretini aşağıdaki banka hesabına yatırmanız gerekmektedir. Bu ödeme puan ölçeğiniz değişirse size iade edilecektir.
Sonuçların incelenmesi için başvuruda bulunacaksanız formu indirip doldurarak buraya yüklemeniz gerekmektedir. Sınav yeniden incelenirken, sınav sonuçları hiç bir şekilde kullanılamaz.
İşlemlerin başlatılması için doldurduğunuz formu ve ödeme dekontunuzu lütfen buraya yükleyiniz.
İnceleme süresi 2-21 gündür. İncelemeden sonra, sınav sonucu değiştirilirse, adayın elindeki “Sınav Rapor Formunu(TRF)” merkezimize getirmesi ya da göndermesi gerekmektedir. Yeni Sınav Rapor Formu(TRF) eskisinin ulaşmasından sonra gönderilecektir. Sınav sonucu değişmeyen adaylara herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.
Yeniden puanlandırmadan sonra, tekrar başvuru yapılamaz. Bu son karardır.
Banka: GARANTI BANK
Hesap Adı: IDP EDUCATION
IBAN: TR55 0006 2001 6710 0006 2959 88

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Formu doldurduktan sonra buradan gönderebilirsiniz

[caldera_form id=”CF5e01edb1cbff5″]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
OnlIne Randevu İle %5 İndirim Kazan

En Uygun Başlangıç Fiyatlarıyla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül