Ankara En İyi İelts Kursu

IELTS’nin dilimizde ki anlamı Uluslararası Dil Yeterlilik Sınavıdır. yani İngilizcenin geçerli olduğu ülkelerde ve kurumlarda çalışmak veya eğitim almak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini değerlendirmek amacıyla yapılan bir sınavdır. Ankara en iyi Ielts kursu; IELTS dil becerilerini amacına uygun ve yüksek başarı garantisi ile eğitim hizmeti vermektedir.

İelts Nasıl Bir Sınav Türüdür?

IELTS, akademik ve genel İngilizce bilgisini ölçmek amaçlı değil kursiyerlerin dört farklı bölümde becerisini ve buna bağlı olarak genel İngilizce bilgisini ölçmek için yapılan bir uluslararası sınav türüdür. İelts sınavı akademik ve genel eğitim olmak üzere iki farklı bölümden oluşmakta ve kursiyerlerimizden hangi tür eğitime katılacaklarının kararını vermeleridir. Sınava girecek olan öğrenciler

  • İELTS speaking,
  • İELTS listening,
  • İELTS reading,
  • İELTS writing

kabiliyetlerini göstermeleri istenmektedir. Ankara en iyi ielts kursu olarak alanında uzmanlaşmış eğitimci kadrolarımız ile bu dört bölüm üzerine garantili öğrenim modeli ile itina ile hazırlanmışlardır.

Ankara En İyi İelts Kursu Hakkında

Ankara en iyi İELTS kursları olarak iki taraflı çalışma yani hem sınav tekniği hem de İngilizce seviye olarak birbirleriyle paralel olarak sınava hazırlık sürecinde kursiyerlerimizin en iyi şekilde sınava hazırlanması için kişiye özel çalışma metotları ile bu süreci en verimli şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. En iyi İELTS kursları Ankara olarak sınavın dört bölümüne de hazırlanmada olanak sağlayan çevrimiçi alıştırmalar ve e-kitaplar ile kursiyerlerimizin eğitimleri her platformda desteklenmektedir.

Dünyada birçok ülke, kurum, göçmenlik büroları diğer hükümet kurumları İELTS sınav sonucu istemektedir. Bu durumdan anlaşılıyor ki İELTS sınavını dünyada ki çoğu profesyonel kurum, üniversiteler ve işverenler dahi bu sınav türünün sonuçlarını görmek istemektedir. Düzenli olarak değişen sınav sistemine göre eğitim metodunu belirlemekte ve ona göre çalışma yapmaktadır. Eğitim alacağınız kurumun bu doğrultuda sınav sistemine uygun olarak güncelleme yapıp yapmadığına dikkat etmelisiniz. Sınavda teste tabi tutulacağınız dili ne kadar iyi bilirseniz bilin sınav mantığı farklıdır. Alanlarında uzmanlaşmış eğitim kadrolarımız ile müfredata uygun en iyi ve en kolay eğitim modeli ile kursiyerlerimize hizmet vermekteyiz.

 

Ankara İELTS kursu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

[stars_rating_avg]

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül