yds kursu ankara yds kursu fiyatları

Ankara En İyi Yds Kursu

Ankara en iyi YDS kursu açılımı yabancı dil bilgisini seviye tespit sınavı olan ve her yıl senede iki defa ÖSYM tarafından yapılan bir sınav türüdür ve bu sınava Kamu kurumlarında çalışan ve yabancı dil tazminatı almak isteyen kişiler, yüksek lisans veya doktora programına başlamak isteyen kişiler, doçentlik sınavına girecek olan kişiler, tıpta uzmanlık sınavına girecek olan kişiler kendi alanlarına ve amaçlarına uygun olana girmelidirler.

Yds’ye Kimler Girmeli Puan Türü Nerelerde Kullanılır?

  • YDS sınavına katılacak olan kursiyerlerin kesinlikle olması gereken seviye en az intermediate öncelikle kursumuza başvuran kursiyerleri en az intermediate seviyesine taşıyıp YDS için iyi bir altyapının oluşmasına olanak sağlıyoruz.
  • Eğer YDS sınavına girecek olan kursiyerler istenilen İngilizce dilbilgisi altyapısına sahip değilse Ankara en iyi YDS kursu olarak istenilen seviyeye ivedilikle ulaşması ve YDS sınavına hazırlık sürecine adapte olması en önemli önceliklerimizdendir.
  • İkinci aşamada ise intermadiate seviyesine getirilen kursiyer Advanced seviyesine çıkarılıp öğrendiği bilgilere bağlı olarak YDS ile ilgili sınav stratejileri sınav teknikleri kursiyere veriliyor.
  • Şu bilgiyi aktarmakta fayda var ki YDS sınavı akademik bir sınav olduğundan İngilizce bilginiz ne kadar iyi olursa olsun yanında sınav teknikleri ile alakalı bir çalışma yapmıyor iseniz bu sınavda başarılı olmanız pek de mümkün değildir.

Ankara en iyi YDS kursu olarak Diplomat Akademi size neler katabilir

Ankara en iyi YDS kursu olarak olarak iki taraflı çalışma yani hem sınav tekniği hem de İngilizce seviye olarak birbirleriyle paralel olarak sınava hazırlık sürecinde kursiyerlerimizin en iyi şekilde sınava hazırlanması için kişiye özel çalışma metotları ile bu süreci en verimli şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. YDS sınavının akademik bir sınav olmasından dolayı bilginin yanına sınav tekniğini eklemek elzemdir.

YDS sınavının en zor kısımlarından biri de son bölümde olan okuma parçalarıdır bu okuma parçaların anlaşıla bilmesi için İngilizce kelime haznesinin yüksek seviyede olması ve bu kelimelerin kursiyerlere verilmesi öğretilmesi bir önceki senelerde çıkmış YDS sorularının okuma bölümlerinin çözülmesi bir okuma parçasına nasıl cevap verilir bunların öğretilmesi kursiyerlerimiz için üstünde durduğumuz en önemli husustur.

 

Bknz: Ankara Yds Kursu

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir