Ankara En İyi Yds Kursu

Ankara en iyi YDS kursu açılımı yabancı dil bilgisini seviye tespit sınavı olan ve her yıl senede iki defa ÖSYM tarafından yapılan bir sınav türüdür ve bu sınava;

 • Kamu kurumlarında çalışan ve yabancı dil tazminatı almak isteyen kişiler,
 • Yüksek lisans veya doktora programına başlamak isteyen kişiler,
 • Doçentlik sınavına girecek olan kişiler,
 • Tıpta uzmanlık sınavına girecek olan kişiler kendi alanlarına ve amaçlarına uygun olana girmelidirler.

Yds’ye Kimler Girmeli Puan Türü Nerelerde Kullanılır?

 • YDS sınavına katılacak olan kursiyerlerin kesinlikle olması gereken seviye en az intermediate öncelikle kursumuza başvuran kursiyerleri en az intermediate seviyesine taşıyıp YDS için iyi bir altyapının oluşmasına olanak sağlıyoruz.
 • Eğer YDS sınavına girecek olan kursiyerler istenilen İngilizce dil bilgisi altyapısına sahip değilse Ankara en iyi YDS kursu olarak istenilen seviyeye ivedilikle ulaşması ve YDS sınavına hazırlık sürecine adapte olması en önemli önceliklerimizdendir.
 • İkinci aşamada ise intermadiate seviyesine getirilen kursiyer Advanced seviyesine çıkarılıp öğrendiği bilgilere bağlı olarak YDS ile ilgili sınav stratejileri sınav teknikleri kursiyere veriliyor.

Şu bilgiyi aktarmakta fayda var ki;

 • YDS sınavı akademik bir sınav olduğundan İngilizce bilginiz ne kadar iyi olursa olsun yanında sınav teknikleri ile alakalı bir çalışma yapmıyor iseniz bu sınavda başarılı olmanız pek de mümkün değildir.

Ankara en iyi YDS kursu olarak Diplomat Akademi size neler katabilir

Ankara en iyi YDS kursu olarak olarak iki taraflı çalışma yani hem sınav tekniği hem de İngilizce seviye olarak birbirleriyle paralel olarak sınava hazırlık sürecinde kursiyerlerimizin en iyi şekilde sınava hazırlanması için kişiye

Özel çalışma metotları

Özel çalışma metotları ile bu süreci en verimli şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. YDS sınavının akademik bir sınav olmasından dolayı bilginin yanına sınav tekniğini eklemek elzemdir.

YDS sınavının en zor kısımlarından biri de son bölümde olan okuma parçalarıdır bu okuma parçaların anlaşıla bilmesi için;

 • İngilizce kelime haznesinin yüksek seviyede olması ,
 • Bu kelimelerin kursiyerlere verilmesi,öğretilmesi
 • Bir önceki senelerde çıkmış YDS sorularının okuma bölümlerinin çözülmesi
 • Bir okuma parçasına nasıl cevap verilir
 • Bunların öğretilmesi kursiyerlerimiz için üstünde durduğumuz en önemli husustur.

 

Bknz: Ankara Yds Kursu

[stars_rating_avg]

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül