Ankara Hızlandırılmış Yoğun Almanca Kursu

Ankara Hızlandırılmış Yoğun Almanca Kursu

Ankara Hızlandırılmış yoğun Almanca Kursu mu arıyorsun ? Aynı dili konuşmadığınız için bir iş veya kariyer dezavantajındasınızdır? Endişelenme. Kendi ana dilinizi oldukça iyi konuşuyorsanız, başka bir dil öğrenmek için ihtiyaç duyacağınız tüm donanıma sahipsiniz. Hızlandırılmış Öğrenme ile yabancı dil öğrenmek eğlenceli ve etkileşimlidir. Bu kursu seveceksiniz.

Hızlandırılmış Yoğun Öğrenme yöntemi zengin, çok duyusal bir “akıl tiyatrosu” dur. Tüm duyularınız katılıyor, böylece yabancı bir dili öğrenmek ana diliniz kadar kolaylaşıyor.

Çocuklar olarak hepimiz sadece dinleyerek değil, görerek ve yaparak konuşmayı öğrendik. Sesleri taklit ederek, ebeveynlerimizin eylemlerini kopyalamak ve sesleri konuşma eylemleriyle ilişkilendirmek doğal olarak ortaya çıktı. Hızlandırılmış Öğrenme ile yeni Almanca’yı ilk dilinizi öğrendiğiniz gibi öğrenirsiniz.

Ankara Hızlandırılmış yoğun Almanca kursu, her yaştan öğrenciler tarafından özel ve grup derslerinde başarı ile uygulanmıştır.

Hızlandırılmış Öğrenme programımız aşağıdaki bileşenleri kullanır:

  • Görsel Öğrenme

Her kursun el kitabında, yabancı dil ve İngilizce dil, kelimeleri doğal ve kolay bir şekilde emmenize yardımcı olmak için yan yana basılmıştır. Anahtar ifadeler canlı olarak “hafıza haritaları” ile gösterilmektedir. Görüntüleri hatırladığınızda, kelimeleri hatırlarsınız.

 

  • İşitsel Öğrenme

Bu son teknik hem sol beyni (kelimeler ve mantık) hem de sağ beyni (müzik ve yaratıcılık) içerir. Sözler bir şarkının sözleri kadar kolay hatırlanır hale gelir. Olağanüstü bir akıcılık seviyesine ilerlemek için sizi motive eden hikayeye dahil oluyorsunuz.

 

  • Fiziksel Öğrenme

Eylemleri benzersiz bir videoda taklit ederek ve TV ekranında üst üste getirilen sözcükleri tekrarlayarak, pek çok önemli ifadeyi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenirsiniz.

 

  • Toplam Katılım

Yeni dilinizi doğal ve eğlenceli bir şekilde kullanmanızı sağlayacak düzinelerce oyun ve aktivite var. Örneğin, “Ad Oyunu”, ilk günden itibaren binlerce yabancı kelimenin anlamını ortaya çıkarır. Öğrenciye, yabancı bir dilde birçok kelimeyi zaten bilmeden (farkına varmadan) – ve daha sonra çok hızlı bir şekilde büyük bir kelime hazinesi oluşturmak için basit kurallar verilmiştir. Hızlandırılmış Öğrenme ile, öğrenci hemen diyaloğa daldırılır. Karmaşık gramer daha sonra gelir. Çoklu ortam kombinasyonu tüm beyninizi meşgul eder ve güvenle ve hızla konuşmanızı sağlar.

Almanca Kursu Ankara

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir