Ankara Hızlandırılmış Yoğun Almanca Kursu

Ankara Hızlandırılmış Yoğun Almanca Kursu

Ankara Hızlandırılmış yoğun Almanca Kursu mu arıyorsun ? Aynı dili konuşmadığınız için bir iş veya kariyer dezavantajındasınızdır? Endişelenme. Kendi ana dilinizi oldukça iyi konuşuyorsanız, başka bir dil öğrenmek için ihtiyaç duyacağınız tüm donanıma sahipsiniz. Hızlandırılmış Öğrenme ile yabancı dil öğrenmek eğlenceli ve etkileşimlidir. Bu kursu seveceksiniz.

Hızlandırılmış Yoğun Öğrenme yöntemi zengin, çok duyusal bir “akıl tiyatrosu” dur. Tüm duyularınız katılıyor, böylece yabancı bir dili öğrenmek ana diliniz kadar kolaylaşıyor.

Çocuklar olarak hepimiz sadece dinleyerek değil, görerek ve yaparak konuşmayı öğrendik. Sesleri taklit ederek, ebeveynlerimizin eylemlerini kopyalamak ve sesleri konuşma eylemleriyle ilişkilendirmek doğal olarak ortaya çıktı. Hızlandırılmış Öğrenme ile yeni Almanca’yı ilk dilinizi öğrendiğiniz gibi öğrenirsiniz.

[caldera_form id=”CF5cb85fb2b4467″]

Ankara Hızlandırılmış yoğun Almanca kursu, her yaştan öğrenciler tarafından özel ve grup derslerinde başarı ile uygulanmıştır.

Hızlandırılmış Öğrenme programımız aşağıdaki bileşenleri kullanır:

  • Görsel Öğrenme

Her kursun el kitabında, yabancı dil ve İngilizce dil, kelimeleri doğal ve kolay bir şekilde emmenize yardımcı olmak için yan yana basılmıştır. Anahtar ifadeler canlı olarak “hafıza haritaları” ile gösterilmektedir. Görüntüleri hatırladığınızda, kelimeleri hatırlarsınız.

 

  • İşitsel Öğrenme

Bu son teknik hem sol beyni (kelimeler ve mantık) hem de sağ beyni (müzik ve yaratıcılık) içerir. Sözler bir şarkının sözleri kadar kolay hatırlanır hale gelir. Olağanüstü bir akıcılık seviyesine ilerlemek için sizi motive eden hikayeye dahil oluyorsunuz.

 

  • Fiziksel Öğrenme

Eylemleri benzersiz bir videoda taklit ederek ve TV ekranında üst üste getirilen sözcükleri tekrarlayarak, pek çok önemli ifadeyi hızlı ve kolay bir şekilde öğrenirsiniz.

 

  • Toplam Katılım

Yeni dilinizi doğal ve eğlenceli bir şekilde kullanmanızı sağlayacak düzinelerce oyun ve aktivite var. Örneğin, “Ad Oyunu”, ilk günden itibaren binlerce yabancı kelimenin anlamını ortaya çıkarır. Öğrenciye, yabancı bir dilde birçok kelimeyi zaten bilmeden (farkına varmadan) – ve daha sonra çok hızlı bir şekilde büyük bir kelime hazinesi oluşturmak için basit kurallar verilmiştir. Hızlandırılmış Öğrenme ile, öğrenci hemen diyaloğa daldırılır. Karmaşık gramer daha sonra gelir. Çoklu ortam kombinasyonu tüm beyninizi meşgul eder ve güvenle ve hızla konuşmanızı sağlar.

Almanca Kursu Ankara

 

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül