En İyi Toefl Kursu Hangisidir ? Ankara Toefl Kursları 2021

Toefl sınavına hazırlanmak gibi bir düşünceye sahipseniz Ankara en iyi Toefl kursu Diplomat Akademi’nin kapıları size her zaman sonuna kadar açıktır. Toefl sayesinde ingilizce seviyenizi tescilleyip gelecek planlarınızı uygulama adına çok büyük bir adım atarsınız. Kariyerinizi veya eğitim hayatınızı bir üst seviyeye çıkarmak için Toefl sınavına girip yüksek bir puan almanız gerekir.

Hedeflerinizin başlangıç noktası olarak Toefl sınavını görebilirsiniz. Toefl sınavından alacağını yüksek bir puan hayatınızın geri kalanını şekillendirmekte önemli rol oynayacaktır. En iyi Toefl kursu olan Diplomat Akademi ile hayallerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay. Toefl sürecinde profesyonel eğitmen kadromuz ile siz öğrencilerimizin en iyi puanları alması için çaba göstermekteyiz.

Toefl sınavına hazırlanmak zorlu bir süreçtir. Profesyonel bir dil kursu tarafından bu süreç yönetilmez ise sonuç hüsran olabilir. Toefl alacağınız kursun sizin için en iyi toefl kursu olduğuna emin olmanız gerekir. Eğitim sürecinin tamamen planlanıp, planlar dahilinde öğrencinin gün ve gün ilerleyişinin gözlenmesine ihtiyaç duyulur. Toefl köklü bir sınav sistemini barındırır. Toefl’a sistematik bir çalışma takvimi ile hazırlanılması gerekir. En iyi Toefl kursu olan Diplomat Akademi ihtiyaç duyacağınız bütün planlamaları sizin yerinize gerçekleştirmektedir.

Toefl Nedir

Test of english as a foreign language adıyla bilinen Toefl, eğitim kurumları veya işyerleri için ingilizce seviyesi belirleme konusunda prestijli bir sınavdır. Eğitim kurumları özellikle yurt dışından öğrenci başvurularında Toefl puanına göre kayıt almaktadır. Üniversiteler, belirledikleri Toefl puanını alamayan öğrencileri ne yazık ki değerlendirmeye almamaktadırlar. Yurt dışında öğrenim görme hayaliniz varsa Toefl sınavından yüksek bir not almanız gerekir. Ankara en iyi Toefl kursu ile Hayalinizi gerçekleştirmenin ilk adımı olarak en iyi toefl kursu olan Diplomat Akademi ile görüşebilirsiniz.

Toefl sadece eğitim kurumlarında geçerli bir sınav değildir. Toefl ayrıca şirketlerin personel alırken veya mevcut personellerinin mevkilerini belirlerken de kullandıkları bir sınavdır. Uluslar arası hizmet veren şirketler ingilizce diline çok önem göstermektedirler. İngilizcenin bu denli önemli olması demek, ingilizcenin en az Türkçe kadar çok kullanılması anlamına gelmektedir. Firmalar yoğun ingilizce konuşulan şirketlerinde ingilizce seviyesi iyi olan personelleri tercih etmeye özen gösterirler veya ingilizce seviyesini geliştrien personellerine ekstra imkanlar sağlayabilirler. Firmaların personellerinin ingilizce seviyesini belirleme konusunda Toefl sınavından destek alırlar. Toefl sınavından alınan puan istenilen seviyeler ise firma iş başvurunuzu dikkate alacaktır.

Toefl Sınavı

Toefl sınavı dört ana başlık altında yapılmaktadır. Sınava giren kişinin ingilizce yetkinliğini test etmek için bu dört başlığın gereklilikleri özenle uygulanır. Dört başlığın tamamlanması sonucu net bir Toefl puanı ortaya çıkabilmektedir. Toefl sınavına girecek kişinin dört başlıkda da başarılı olması gereklidir. Kurs programı hazırlanırken bu hususa dikkat edilmelidir. En iyi toefl kursu olarak biz bu dört başlık için öğrencilerimizi özenle eğitmekteyiz. Sınavdan en yüksek başarıyı sağlayabilmek için öğrenciye göre plan oluşturmaktayız. Aşağıda Toefl başlıkları ve içerikleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Toefl Okuma

Toefl sınavında, kişilerin okuma becerileri test edilmektedir. Okuduğunu anlaaybilme, lisana hakimiyet gibi hususlar bu başlık altında kontrol edilebilir. Kişinin okuma becerisinin ne durumda olduğu bu aşamada büyük oranda ortaya çıkmaktadır. En iyi toefl kursu olan Diplomat Akademi’den eğitim alan öğrenciler bu bölümde zorlanmamaktadır. Sınava giren kişiye üç yada dört adet okuması için metin verilir. Verilen metinler ile alakalı sorular sınava giren kişiye iletilir. Katılımcı verilen metinlerde ki bilgilerden faydalanarak soruları cevaplar. Eğer iyi bir okuma ve anlama eğitimi almışsa bu bölümü zorlanamdan geçebilmektedir. Bu bölümün ortalama süresi altmış ile seksen dakika arasındadır.

Toefl Dinleme

Sınava giren kişinin duyduğunu anladığının veya anlamadığının testi bu aşamada gerçekleştirilir. Sınav esnasında katılımcıya dinletilen metinden sorular sorulmaktadır. Sorulan sorular direk olarak dinletilen metin ile alakalıdır. Burada katılımcının duyduğu kelimelere veya cümle yapılarına ne kadar hakim olduğu, ayrıca duyduklarını ne kadar anlamlandırabildiğinin testi gerçekleştirilir. Sorulan sorulara dinlediği metin üzerinden cecap veren katılımcı iyi bir eğitim almışsa rahatlıkla dinlediği kelimeleri ve yapıları anlayacaktır. En iyi toefl kursu olarak öğrencilerimize bu aşamada da diğer aşamalarda olduğu gibi çok güveniyoruz.

Toefl Konuşma

Toefl sınavında telaffuz kelimelerin kullanımı, lisana hakimiyet çok önemlidir. Toefl konuşma bölümü kişinin konuşmasının testinin yapıldığı bölümdür. Belirlenen bir konu hakkında sınava giren kişiden fikirlerini belirtmesi istenir. Bu sırada konuşurken zorlanma, telaffuzlarda veya yapılarda sorun olup olmadığına bakılır. Bu bölüm de tamamlandığında gerekli puanlamaların yapılması sonucu en iyi toefl kursu mezunu olan kişiler görürler ki rahatlıkla iyi puanlar alabilmişlerdir.

Toefl Yazma

Yazma aşaması sınavın en zorlanılan bölümlerindendir. Asla gramer hatası yapılmamalıdır. Ayrıca yazım esnasında olabildiğince çok farklı kelime kullanılması faydalı olacaktır. Sınava giren kişiden bir kompozisyon yazması istenir. Kişi kendi düşüncelerini ne kadar doğru anlatabilirse alacağı puanda o kadar yüksek olacaktır. Yazım esnasında kelimelerin yazılışları konusunda hata yapılmamalıdır. En iyi toefl kursu olarak bu hususa özellikle dikkat etmekteyiz. Kelime dağarcığının geniş olması size bu aşamada fayda sağlayacaktır.

Hemen Başla

Dil Öğrenmek Çok Kolay

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Dil Öğrenebilirsiniz. Kariyerinizi Birlikte Planlayalım.

Filiz Erdal
Filiz Erdal
2024-02-05
İtalyanca eğitimim için tanıştığım dil kursunu kesinlikle tavsiye ederim. Öğretmenim Barış Bey, İtalyanca alanındaki uzmanlığı, bilgi ve deneyimi ile bu süreci başarıyla tamamlamamı sağladı. Kendisiyle geçirdiğim süre boyunca konusundaki uzmanlığından büyük fayda sağladım. Değerli sabrı ve emeği için çok teşekkür ederim.
Mud Crab
Mud Crab
2024-01-16
Geçen sene Ekim ayında kursa kayıt olurken Almanca A1-A2-B1 beraber kayıt oldum. Fiyat olarak daha önce gezdiğim kurslardan daha avantajlı olmuştu. Şu anda A1 seviyesini bitirmiş durumdayım. Kurstan aldığım verimden memnunum. Hocamız derslerinde gidişata ve seviyemize göre anlatım yapmaya özen gösterdi. Menschen kitabı üzerinden öğretim yapıldı. Sınıflar 8 kişilik ve gayet temiz. Kurs sırasında bize ilgi ve emeğini esirgemeyen Öğretmenim Pınar Hanım ve de Esra Hanıma çok teşekkür ediyorum.
Cemil Özer
Cemil Özer
2023-07-31
Diplomat Akademi'den beklediğimden fazlasını alma imkanını buldum. Hocalarımıza ve güler yüzü ve her işi kolaylaştırmayı bilen tutumu için Hüseyin Bey'e teşekkür ediyorum.
Selen Özçep
Selen Özçep
2023-07-30
Dil egitimlerinde gayet iyi bir kurum.
Gonca Tuncer
Gonca Tuncer
2023-07-28
Ankara’da Almanca kursu arayanlar için, kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Son derece ilgili bir kurum.
ONLINE Randevu İle %5 İndirim Kazan

4.990₺'den Başlayan Fiyatlarla

Yabancı Dil Kursu ve Kariyer Planlama için Harika Bir Fırsat

İletişim

İndirim Fırsatı

erken kayıt

Tam Zamanı

1 Kur-A1 2 Kur-A2 3 Kur-B1
24 Haziran 22 Temmuz 19 Ağustos
19 Temmuz 16 Ağustos 19 Eylül